Žena vstoupila na taneční parket v lesklých šatech, ale počkejte, až uvidíte jejího tanečního partnera! – VIDEO dojme každého, kdo nemá srdce z kamene!

Už od roku 2006 se ve Spojených státech amerických koná taneční soutěž „America’s Ballroom Challenge“. Mezi soutěžícími byl v roce 2015 také taneční pár Alla Novikova a Daniel Novikov, kteří na soutěž přijeli z Kalifornie.

Ruské taneční studio dobylo Kalifornii

Jaké však bylo překvapení diváků i odborné poroty, když viděli na vlastní oči Daniela! Nebyl to totiž dospělý muž, jak všichni očekávali, ale sedmiletý chlapec, syn Ally. Alla sama začala s tancem ve svých 13 letech, kdy ještě žila s rodiči v Rusku. V roce 2006 se přestěhovala do

USA a s manželem vlastní taneční studio Edelweiss Premiere Ballroom nacházející se na východě Los Angeles.

Čtěte také: Tato svatba byla jiná, než jakákoliv předchozí. Všichni přítomní svatebčané byli v šoku z toho, co muži nařídil kněz. I vás jeho čin jistě překvapí. Podívejte se, co udělal ženich po příkazu oddávajícího kněze

Studio zejména:

  • zajišťuje výuku klasických i latinskoamerických tanců, a
  • učí budoucí svatebčany ty nejlepší svatební tance a pomáhá s jejich výběrem a choreografií.

Nezvyklý, ale dokonalý taneční pár

Pokud jde o Daniela, je to rozený tanečník s přirozenými pohyby a podle vyjádření maminky je velice jednoduché ho učit, protože ho to velmi baví.

Na společném vystoupení mámy a syna zaujalo všechny zejména to, jak sehraní jsou, jak spolu evidentně často a velice rádi tančí a neustále se usmívají. Zejména malý Daniel si svým nadšením publikum i porotu zcela získal. U dětí se přece jen tak často nevidí takový zápal, a u chlapce ještě navíc pro takovou aktivitu, jakou je tanec.

Daniel navíc není jen tanečník, který dokonale zvládá kroky, ale má i obrovské charisma a jeho nadšení je velice nakažlivé. A ačkoliv je o hodně menší než jeho máma a taneční partnerka, je jí rovnocenným partnerem a kde je to v tanci na místě, sebevědomě ji dokáže vést.

Daniel dostal publikum do varu také v závěru představení, kdy si ladnými pohyby sundal sako a na zádech jeho sněhobílé košile se objevilo jeho jméno, vyšité třpytivou nití. Sako poté odhodil a vystoupení zakončil několika skoky a také krátkou ukázkou breakdance.

Publikum ocenilo výkon této dvojice potleskem ve stoje. Všem bylo v tu chvíli jasné, že byli možná svědkem zrodu nové taneční osobnosti, o které zřejmě ještě často uslyší.

https://www.youtube.com/watch?v=zaulyRMBfnM