Tato žena vyhrála obrovský balík peněz v loterii, potom se stalo něco nečekaného.

Kupujete si občas výherní losy? Pokud ano, pak už se vám někdy stalo, že jste vyhráli? Byla částka velká nebo malá? Ať už jste vyhráli jakoukoliv částku, pak můžete být šťastní, protože jen málokomu se podaří v losech něco vyhrát. Většinou je to udělané tak, aby si lidé losy koupili s cílem snadné výhry. Ten pocit, když seškrabáváte povrch losu a doufáte, že zrovna vy budete mít štěstí. Někdo to štěstí má a někdo ne. Samozřejmě jsou mnohem důležitější věci než peníze, nicméně na dnešním příběhu vám ukážeme, že i vyhrané peníze v loterii mohou přinést trochu štěstí.

Výhra v loterii

Jedna krásná žena si koupila loterijní los v domnění a touze, že zrovna ona vyhraje. Netušila ovšem, co všechno ji v ten den potká. Byl to naprosto obyčejný den, který měl ženě přinést více štěstí, než doufala. Nejen jí, ale i dalším lidem. Když si žena lístek koupila a setřela ho, nevěřila svým očím. Ano, byla to právě ona, kdo měl ohromné štěstí a vyhrál balík peněz. Byla neskutečně ráda, protože si jí splnil její sen, vyhrála v loterii.

Usmálo se na ni štěstí

Měla pocit, že se na ni usmálo štěstí, nicméně se mělo stát ještě něco. Když si vyzvedla peníze a nasedla celá šťastná do auta, spatřila na ulici muže. Muž byl bezdomovec a jmenoval se Glenn. Celou dobu se na ženu usmíval a do jeho tváře mu foukal studený vítr. Ano, v ten večer byla pěkná zima. Žena stáhla okýnko a zavolala na muže, aby ho pozvala na horký šálek kávy. Muž sice neochotně, ale s radostí nabídku přijal.

Čtěte také: Máte doma přebytek medvědího česneku? Udělejte si lehký salát s fantastickou chutí.

V teple a bezpečí

Žena se ho zeptala, kde bude dnes v noci spát, když je taková zima. Odpověděl jí, že netuší, protože všechny možnosti a přístřešky pro bezdomovce jsou plné. V tu chvíli ženě došlo, proč peníze vyhrála. Rozhodla se, že muži koupí pokoj v pěkném hotelu. Zaplatila mu tam dvě noci, za což jí byl muž nesmírně vděčný a začal plakat. Řekl jí, že je anděl, ale ona byla ráda, že Glenn bude v teple a bezpečí.