Žena zachránila koalu, která se zamotala do pletiva u plotu!

Každý z nás se může stát zachráncem zvířete. Nemusíte být žádní hrdinové, abyste pomohli bytosti v nouzi. Žena z Austrálie našla jednoho dne na svém pozemku koalu, která se zamotala do pletiva, které používají u slepic. Zvíře nebylo zraněné, ale rozhodně potřebovalo pomoc. Okamžitě se rozhodla, že nebohému zvířeti pomůže, i když to pro ni mohlo znamenat nebezpečí.

Záchrana zvířete není jen pro odvážné

Koala je na první pohled velmi roztomilé zvíře, ale stále se jedná o divokého tvora. Může vás snadno poškrábat nebo pokousat, když se cítí v ohrožení. A tato koala rozhodně v ohrožení života byla. Její reakce na záchranu ženy ale okouzlila všechny uživatele internetu. Žena vzala obyčejné nůžky, na koalu neustále mluvila a postupně ji vystříhala z pletiva.

Koala zůstala naprosto klidná

Žena velmi opatrně sáhla na koalu a pracovala nůžkami tak, aby jí neublížila. Nylonové oplocení měl omotané kolem celého těla, hlavně okolo nohou. Zvíře celou dobu jen tiše sedělo a čekalo. „To je v pořádku, zlato, opravíme to za tebe,“ řekla žena. „Mám tě, snaž se nebojovat.“ Zdá se, že jí koala rozuměla a zůstala po celou dobu naprosto v klidu.

Ke konci začalo být zvíře úzkostlivé, ale ženě neublížila

V jednom okamžiku to vypadá, že chce koala ženu chytit za ruku. Vypadá to jako poděkování. Jakmile se žena dostala k nohám malé koaly, začalo být zvíře více nervózní. V takovou chvíli by mohlo ženu napadnout ze strachu, ale to malý vačnatec neudělal. Nakonec se zvířeti uvolnily nohy a rozběhl se do nedalekého křoví. Žena byla velmi ráda, že byli oba v pořádku.

Zvíře může zachránit každý z nás

Tato dobrosrdečná žena si během záchrany velmi dobře uvědomovala, že by ji zvíře mohlo ublížit. I přesto se do záchrany pustila a nyní je velmi ráda, že to také natočila. Dokazuje, že se každý z nás může stát zachráncem a hrdinou pro živou bytost, která se dostala do velmi těžké situace. V dnešní době se mnoho zvířat zamotá do plotu nebo plastových nádob. A často potřebují naši pomoc. Pomohli jste někdy zvířeti v nouzi?

Zdroj: animalchannel.co