Žena zemřela sama v nemocnici. Po 14 sekundách se stalo něco neočekávaného, vše zachytila kamera (VIDEO)

Smrti se mnoho lidí bojí, ale přitom není vůbec důvod. Některé duchovní směry tvrdí, že smrt je jen bránou do nového světa a není se tak vůbec čeho bát. Ať už je to, jak chce, tak jednou se smrti dočkáme všichni. Někdo zemře v kruhu svých nejbližších a někdo bohužel v naprostém osamění uprostřed nemocnice. Přesně to bylo osudem jedné ženy, která jedné krásné noci zemřela sama v nemocnici. Po velmi krátké době od její smrti (14 vteřin) se však přihodilo něco, z čeho byli všichni naprosto vyděšeni. To, co se stalo, totiž zachytila nemocniční kamera. Varování: záznam je jen pro silné povahy.

Po smrti hvězdou internetu

Žena, která zemřela sama na nemocničním lůžku, se i po své smrti stihla stát hvězdou internetu. Chvilku poté, co zemřela, zachytily nemocniční kamery něco velmi podivného. A ano, žena v tom hrála velkou roli. Dnes máte jedinečnou možnost být svědky něčeho, co doposud znáte jen z filmů a seriálů. Zde je to ovšem skutečnost. Pozor tedy, aby vás to nevyvedlo úplně z míry.

Poslední chvíle v osamění

Nemocná žena, která strávila poslední chvíle svého života samotná na nemocničním lůžku, zemřela. Bohužel už neměla blízké, kteří by za ní přišli a drželi jí v posledních okamžicích za ruku. Zemřela tak v osamění, což pro ni zřejmě bylo dosti bolestivé. Krátce po její smrti se ovšem přihodilo něco velmi zvláštního.

Čtěte také: Honí vás mlsná? Zkuste tyhle sýrové placky a zažeňte všechny dotěrné chutě!

Hrůza po 14 vteřinách

Kamera zaznamenala postel s ležící ženou u stěny pokoje. Po necelých 14 vteřinách se z těla zemřelé ženy něco začalo zvedat a mířilo to pryč. Vypadalo to, jako by duch opouštěl její tělesnou stránku. Najednou však zmizel a místnost byla prázdná, až tedy na postel s ženou. Záznam vyděsil mnoho lidí, ale především zaměstnance nemocnice. Uživatele internetu to však rozdělilo v názorech na posmrtný život a fake news. K čemu se přikláníte vy? Podívejte se na video a posuďte sami.