David Hampl
20 února, 2020

Smrti se mnoho lidí bojí, ale přitom není vůbec důvod. Některé duchovní směry tvrdí, že smrt je jen bránou do nového světa a není se tak vůbec čeho bát. Ať už je to, jak chce, tak jednou se smrti dočkáme všichni. Někdo zemře v kruhu svých nejbližších a někdo bohužel v naprostém osamění uprostřed nemocnice. Přesně to bylo osudem jedné ženy, která jedné krásné noci zemřela sama v nemocnici. Po velmi krátké době od její smrti (14 vteřin) se však přihodilo něco, z čeho byli všichni naprosto vyděšeni. To, co se stalo, totiž zachytila nemocniční kamera. Varování: záznam je jen pro silné povahy.

Po smrti hvězdou internetu

Žena, která zemřela sama na nemocničním lůžku, se i po své smrti stihla stát hvězdou internetu. Chvilku poté, co zemřela, zachytily nemocniční kamery něco velmi podivného. A ano, žena v tom hrála velkou roli. Dnes máte jedinečnou možnost být svědky něčeho, co doposud znáte jen z filmů a seriálů. Zde je to ovšem skutečnost. Pozor tedy, aby vás to nevyvedlo úplně z míry.

Poslední chvíle v osamění

Nemocná žena, která strávila poslední chvíle svého života samotná na nemocničním lůžku, zemřela. Bohužel už neměla blízké, kteří by za ní přišli a drželi jí v posledních okamžicích za ruku. Zemřela tak v osamění, což pro ni zřejmě bylo dosti bolestivé. Krátce po její smrti se ovšem přihodilo něco velmi zvláštního.

Hrůza po 14 vteřinách

Kamera zaznamenala postel s ležící ženou u stěny pokoje. Po necelých 14 vteřinách se z těla zemřelé ženy něco začalo zvedat a mířilo to pryč. Vypadalo to, jako by duch opouštěl její tělesnou stránku. Najednou však zmizel a místnost byla prázdná, až tedy na postel s ženou. Záznam vyděsil mnoho lidí, ale především zaměstnance nemocnice. Uživatele internetu to však rozdělilo v názorech na posmrtný život a fake news. K čemu se přikláníte vy? Podívejte se na video a posuďte sami.

Sdílejte článek