David Hampl
26 ledna, 2020

Život někdy dokáže být velmi krutý, v jednom jediném okamžiku můžeme přijít o vše, co jsme měli, a život se během sekundy obrátí vzhůru nohama. To přesně se před lety stalo jednomu mladíkovi. Ze dne na den skončil na invalidním vozíku. On se ale nevzdal a po letech každodenní dřiny připravil pro své blízké nečekané a velmi dojemné překvapení, které je důkazem toho, že zázraky se občas také dějí.

Osudný okamžik

Před deseti lety si tehdy osmnáctiletý mladík Chris Norton při fotbalovém zápase poranil míchu. Tahle událost mu samozřejmě od základu změnila jeho život. I když byl ihned převezen do nemocnice, lékaři mu nemohli pomoci, jeho mícha byla vážně poškozená, a on tak ochrnul.

Důležité je věřit a nevzdat se

Chris se však rozhodl nevzdat a začal poctivě rehabilitovat. Po roce se vrátil do školy a později se snažil najít si také životní partnerku. To se mu povedlo, prostřednictvím seznamky na internetu poznal dívku jménem  Emily Summers a po prvním setkání se do ní okamžitě zamiloval. Díky lásce tak Chris dostal ještě další motivaci pro to, aby se snažil znovu postavit na vlastní nohy a to i přesto, že lékaři mu dávali jen tříprocentní šanci, že se to podaří. Chris však ve své snaze nepolevoval.

Zázrak a překvapení pro všechny

Před dvěma lety se konala velkolepá svatba, která byla ještě o něco emotivnější, než tomu bývá obvykle. Chris si totiž na ní splnil hned dva své sny. Vzal si ženu, kterou miluje a která mu byla po mnoho let oporou, a navíc se mu podařilo s její pomocí projít svatební uličkou na svých nohách. Byl to opravdu dojemný okamžik a mnoho svatebčanů se při pohledu na Chrise a Emily kráčející bok po boku do nového života neubránilo slzám štěstí a dojetí. Celou atmosféru navíc dotvářel i fakt, že svatební obřad se konal pod otevřeným nebem při západu slunce. V současné době manželé vychovávají v pěstounské péči pět dětí a tvoří šťastnou rodinu.

Sdílejte článek