Ženich udělal během obřadu velmi dojemné gesto, které všechny rozplakalo

Svatba je velmi emocionální záležitost pro každý pár, ale také pro jejich rodiny. 37Letý ženich se rozhodl během obřadu udělat velmi dojemnou věc. Poklekl na jedno kolenu před svou nevlastní dcerou a pořádal ji, aby se stala jeho dcerou navždy. Něco tak dojemného se jen tak nevidí. Diogo Bolant svou otázkou 6letou holčičku rozhodně překvapil, stejně jako všechny ostatní.

Ženich poklekl před dcerou své nové manželky

„Chci se tě na něco zeptat. Souhlasíš s tím, že budeš navždy mojí dcerou?“ zeptal se Isadory, své nevlastní dcery. Právě tato otázka dojala nejen holčičku, ale také všechny v obřadní síni. A nakonec tím dojal i tisíce lidí na internetu. Malá holčička se slzami v očích odpověděla „ano“. Potom ženich vytáhl prsten z krabičky a navlékl jí ho na prst.

https://www.newsitamea.gr/

Svatba se konala v kostele a k tomuto okamžiku se přidal i kněz. „Tím je dohoda zpečetěna,“ řekl kněz a pokračoval v obřadu. Isadora mezitím schovala hlavu do svatebních šatů své matky. Nebyla schopná jediného slova, protože ji její nový nevlastní otec velmi překvapil. Naštěstí tento moment natočila společnost, u které se obřad konal. Takže se na dojemnou chvilku mohou dívat i v budoucnosti.

Čtěte také: Přes 300 let stará nemovitost zaujme původní architekturou, i řadou moderních prvků

https://www.newsitamea.gr/

Popularitu videa nikdo z nich nečekal

Video se dostalo na internet a obletělo celý svět. Manželský pár rozhodně nečekal, že jejich malá chvilka při svatebním obřadu zaujme tolik lidí. Na sociálních sítích se stále objevují pozitivní komentáře, které vychvalují ženicha a jeho čin do nebe. Manželé jsou spolu již tři roky. Isadora má biologického otce, který se v jejím životě nachází a hraje důležitou roli.

https://www.newsitamea.gr/

To ale neznamená, že musí mít jen jednoho otce. Diogo se stal nedílnou součástí života její matky, a proto se stal i jejím otcem. Jeho nová dcera mu přirostla k srdci a Isadora je velmi ráda, že má druhého otce. Dokonce mu začala říkat tati, protože s ním má nádherný vztah. Takového nevlastního otce by si jistě přála každá malá dívka.

Zdroj: newsitamea.gr