David Hampl
31 prosince, 2018

Každá žena je jiná. Odhalit, co se skrývá v jejich nitru, nemusí být vždy jednoduché. Ideální však je vědět, jak na to. Pokud nevíte, pomohou vám znamení zvěrokruhu. Právě a jenom díky nim budete moci snadno zjistit, která žena je jaké a co od ní čekat.

Beran

Ženy v tomto znamení mají schopnost objevit se ve správný čas na tom pravém místě. Jsou vždy tam, kde chtějí být. Na jednu stranu klad, ale také velké negativum. Mají velký přehled a chtějí být tam, kde se něco děje. Někdy to může být pro muže velký problém.

Býk

Charakteristikou těchto žen je dokonalá a klidná duše. Tedy do doby, dokud se žena nenaštve, což je následně na škodu. Život s ní bude dokonalý, pokud ji nerozčílíte. Když k tomu ale dojde, je to problém, jelikož hádka s ní se vyhrát nedá. A navíc na vás bude skutečně zá.

Blíženci

Ženy v tomto znamení jsou označovány jako andělé. Jsou velmi klidné, jsou obětavé, mají zajímavé nápady a vždy se snaží pomoci. Kdo hledá ženu, která bude hlavně klidná a milá, je to právě toto znamení, které by mělo plně vyhovovat každému.

Rak

Život si užívají a vše se jim vše daří. Je jedno, jakou má práci, jelikož je úspěšná v každé. A stejně tak má úspěchy i ve svém vztahu, jelikož si umí najít toho pravého partnera. Mimo jiné i proto, že ženy mají starostlivost, nechybí jim obětavost a další klady.

Lev

Unikátem ženy, která se narodí v tomto znamení je především to, že se zabývá jakoukoliv maličkostí. Tu může být pozitivum, stejně jako to může být negativum. Dané ženy velmi často rády dobře vypadají. I proto jsou lvice ozdobou každého muže.

Panna

Ženy v tomto znamení vás velmi dobře přečtou. Je jedno, co a o kom si myslíte. Ony to dokážou velmi snadno zjistit. Pro partnerský život to může být negativum. Naopak pro zjištění toho, co si o vás myslí druzí, je dobré mít vedle sebe právě danou ženu.

Váhy

Co umí? Doslova předvídat budoucnost. Díky své určité racionalitě dokážou dobře odhadnout, jaký vliv bude mít na člověka konkrétní chování. Mohou vám pomoci v rozhodnutí, jelikož vám ještě před ním řeknou, co vám přinese a také co vás nemine.

Štír

Žena v tomto znamení je skutečný démon. Ihned vám dá najevo, co si o vás myslí a jak na ni působíte. Pokud se jí nezalíbíte, nechce vás. Pokud ji máte po svém boku, může na vás velmi negativně působit a soužití s ní není vždy úplně jednoduché.

Střelec

Je jedno, jakou máte touhu a co po této ženě chcete. Je dokonalá v tom, že se vám vaše touhy bude snažit splnit. Zároveň ale mívají často svůj vlastní pohled a pokud je něco, co se jim nelíbí, mohou mít výhrady. Málokdy se ale rozčílí.

Kozoroh

Typickým znakem těchto žen je smysl pro racionalitu. Nikdy nevěří čemukoliv, cop souvisí s magií a nadpřirozenem. Pokud hledáte vztah, který bude vždy založený na racionálních a také logických základech, tak je tato žena správnou volbou.

Vodnář

Velmi nevyzpytatelné znamení. Jsou ženy, které věří na pověry. Stejně tak jsou ženy, které na ně nevěří ani náhodou. Jak je poznat? Obvykle je to velmi rychlé, jelikož po pár hodinách budete vědět, kterou že  to máte přesně podle sebe.

Ryby

Dokážou vás okouzlit a propadnete jejich kráse, ale i jejich chování. Hledají zabezpečení, kvalitní život a také luxus, který si umí dopřávat. Oproti tomu umí nabídnout lásku, oddanost a umí splnit vše, co vám na očích vidí.

Sdílejte článek