Ženy pozor! Pokud je vám více jak 40 let, pak musíte vyzkoušet jeden z těchto účesů. Okamžitě omládnete až o 10 let

Je vám nad padesát let a chcete vypadat dokonale a přitažlivě? Není to žádný problém. A rozhodně se nemusíte obávat toho, že bychom vám doporučovali plastické chirurgy, nebo drahé krémy plné chemie. Doporučíme vám jenom návštěvu kadeřnice. Ta dokáže změnit vaši image k nepoznání.

Toto jsou účesy, které jsou trendy

Chcete zazářit a vypadat i po padesátce dokonale? Tak se nebojte změnit svůj účes. Níže vám přinášíme několik tipů na dokonalou změnu vašeho vzhledu. Vyberte si ten, který vám nejvíce sedne a buďte opět dokonalá a krásná. Je to snadné.

Nebojte se kratších vlasů

Co je po padesátce nejlepší volbou? Zkracování. I když jste měla po celý život dlouhé vlasy, nebojte se je zkrátit. Sama uvidíte, že výsledek bude naprosto dokonalý. Právě kratší střih je pro ženy nad 50 let doporučován světově uznávanými kadeřníky. Díky němu dokonale ovládnete a budete vypadat skutečně chic. A to je přece vaším hlavním cílem, nebo nikoliv?

Čtěte také: 2 kapky této přírodní směsi a Váš sluch se obnoví až o 97 %! Na výrobu budete potřebovat jen 2 suroviny!

Možných variant jsou desítky

Podívejte se na jednotlivé fotografie a vyberte si z nich takový účes, který vám bude sedět nejlépe. A podle čeho vybírat? Soustřeďte se samozřejmě na to hlavní. A to na délku vlasů, dále také na odstín, ale i na tvar vašeho obličeje, což je také něco, co byste měla při výběru svého účesu zcela pochopitelně zohlednit.

Svěřte se do rukou zkušené kadeřnice

Máte vybraný účes, o kterém si myslíte že by se vám dokonale hodil? Pokud ano, ukažte obrázek vaší kadeřnici a svěřte se do její péče. Je to právě jenom ona jediná, kdo dokáže zajistit, že budete opět dokonale krásná. Má zkušenosti, pomůcky i barvy, díky kterým vám na hlavě udělá dokonalé umělecké dílo. Zkuste to. Ani když je vám nad 50 nemusíte být šedou myškou a můžete i nadále ukazovat, že jste moderní a také šarmantní ženou. A právě nový účes je cestou, jak to vyjádřit nejlépe.