Trápí vás nadváha? Zhubnete přes noc, pokud budete před spaním pít tento přírodní nápoj z medu a skořice

Jak by se vám líbilo hubnout v době, kdy nerušeně spíte a necháváte si zdát něco moc pěkného? Jen málokdo by odolal takové příležitosti, viďte? Pakliže vás trápí nechtěná kila navíc, pijte každý večer před spaním nápoj z medu a skořice.

Tenhle nápoj z medu a skořice mi před pár měsíci ukázala kamarádka, která jej pila už pár týdnů a skutečně se zbavovala kil, která měla na těle navíc. Nedalo mi to a musela jsem ho také vyzkoušet, protože i já měla ke své postavě určité připomínky. A světe div se, ono to vážně začalo fungovat!

Co budete potřebovat na přípravu?

  • 200 ml vody
  • 1/2 čajové lžičky mleté skořice
  • 1 čajovou lžičku medu

Jak postupovat při přípravě?

  1. Vodu přiveďte k varu.
  2. Přidejte mletou skořici a vodu nechte 30 minut chladnout.
  3. Poté k ní přidejte med a dobře promíchejte.
  4. Nápoj vložte do lednice.

Každý večer před spaním

Nápoj byste měli vypít každý večer alespoň půl až hodinu před tím, než ulehnete do postele připravenu upadnout do kouzelní říše snění. Nápoj si můžete připravovat buď čerstvý, nebo si zvýšit poměr surovin a připravit si jej třeba na týden dopředu – vždy jej skladujte v lednici.

Čtěte také: Když vás honí mlsná, je lahodný dort Philadelphia ideální volbou pro každého

Proč právě skořice a med?

Na závěr ještě pár slov k tomu, proč se nápoj na hubnutí připravuje právě z medu a skořice. Vysvětlení je vlastně docela jednoduché. O medu se říká, že je to jedna z nejzdravějších potravin vůbec, obsahuje hodně zdraví prospěšných látek a živin. Skořice je zase známá tím, že podporuje spalování a tím pádem i hubnutí. Kombinací těchto dvou surovin tak svému tělu v žádném případě nemůžete ublížit, ba spíše naopak.