Zhubnout 1kg každých 48 hodin: Tento lahodný citronový elixír bojuje s nadváhou a obezitou sám bez vašeho úsilí

Léto se blíží, a proto se mnoho lidí snaží dostat se znovu do formy, aby se za sebe a své tělo nemuseli venku stydět. Čeká nás období, kdy se budeme promenádovat po pláži, u bazénu nebo se jen půjdeme projít ven v krátkém tričku a krátké sukni. I přesto, že každého zajímá spíše to, jak vypadá on sám, stále doufá, že si jeho štíhlého a krásného těla všimnou ostatní a budou závidět. Někteří lidé ovšem stále bojují s nadváhou a marně se snaží dostat dolů nějaký ten kilogram váhy. Upřímně je to někdy velmi náročné, protože ve hře není jen jídlo a cvičení, ale celkově změna životního stylu a myšlení, což už mnoho lidí nechce podstoupit. Pokud ovšem opravdu toužíte jen po rychlém shození několika kilogramů, máme pro vás báječný recept, který vás zbaví 1 kg váhy už během 2 dnů.

Masivní vliv společnosti

Lidé, kteří se neustále trápí svou nadváhou, se stále potýkají se silným vlivem. Všude kolem vidíme ideály štíhlé ženské i mužské krásy, a štíhlé tělo se stalo společenskou normou, za kterou si všichni honíme. Zde si musíme uvědomit, že lidské tělo je dokonalé a krásné právě takové, jaké aktuálně je. Samozřejmě lépe vypadá štíhlé a vypracované tělo než tělo, které je plné tuku a oteklin. Tuky mohou být v tomto případě velmi zrádné a mohou způsobovat celou řadu obtíží, proto je dobré se jich zbavovat.

Potřebné jsou živiny a styl

Člověk by neměl hledět jen na to, aby byl hubený, štíhlý a měl vypracované tělo. Při hubnutí dělá mnoho lidí chybu a tělu nedodává potřebné živiny. Chceme-li, aby naše dobře fungovalo, musíme mu dopřát vše, co potřebuje. Schopnost a funkce organismu budou šlapat jako hodinky a bude pak mnohem snadnější poznat případné potíže. Z toho důvodu vám chceme představit speciální citronový nápoj, který vám umožní ztratit už 1 kilogram váhy, resp. tuku, za pouhé 2 dny. Je to tedy ideální prostředek pro ty, kteří touží po rychlé ztrátě tuku. Navíc posílíte svůj metabolismus a zvýšíte svou fyzickou a duševní pohodu.

Zdravé složky nápoje

K tomu, abyste si mohli připravit extra silný nápoj, který se bude starat o vaše tělo, bude nutné připravit si následující suroviny a ingredience: čajovou lžičku mletého zázvoru, čajovou lžičku skořice, 2 lžíce citronové šťávy, lžičku javorového sirupu a velkou sklenici vody. Vždy volte bio potraviny nebo potraviny, které pocházejí z ekologického zemědělství. Zabráníte tak požití produktů, které obsahují pesticidy a chemická hnojiva.

Příprava a užití

Příprava nápoje je velmi jednoduchá a zvládne ji naprosto každý. Všechny výše uvedené ingredience vložte do mixéru a pořádně ho uzavřete. Zapněte jej a ujistěte se, že se všechny složky pořádně smíchaly a vznikla z nich homogenní struktura. Tento nápoj pak pijte vždy ráno po probuzení a večer před spaním. Výsledky se opravdu dostaví už během pár dnů. Vydržíte-li a budete-li nápoj pravidelně užívat, můžete se brzy těšit, že vaše tělo ztratí přebytečný nebezpečný tuk a vy se budete cítit opět skvěle.

Za skvělými účinky nápoje stojí jednoznačně zázvor, citron, skořice a javorový sirup. Jsou to látky, které mají na tělo blahodárný vliv, ale vždy se dopředu ujistěte, zda nejste na některou z těchto složek alergičtí.