Zhubnout až 23 kg za 54 dní: Tento citronový elixír je dobrý způsob, jak roztavit břišní tuk a očistit tělo

Léto klepe na dveře, a proto se mnoho lidí snaží dostat opět do formy. Posilovny jsou plné, parky jsou plné běžců a sportoviště konečně plní naplno svůj účel. Lidé drží diety a doufají, že brzy dosáhnou krásné a štíhlé postavy. Ideál krásy je dnes velmi silný a lidé touží být krásní. Jsou ovšem lidé, kteří nemají na cvičení a diety čas, ale i přesto se chtějí zbavit například tuku v oblasti břicha. Konkrétně tuk v oblasti břicha bývá nejčastějším problémem mnoha lidí. Většina z nás má za to, že štíhlý člověk musí mít štíhlý pas. Ten samozřejmě vypadá dobře a je rozhodně přitažlivější než oteklý pupek. Patříte-li i vy mezi skupinu lidí, která chce rychle očistit své tělo a zbavit se zásob tuku v oblasti břicha, vyzkoušejte tento úžasný citronový elixír, jehož recept jsme si pro vás dnes připravili.

Silný vliv ideálů

Hubnutí a honba za štíhlým tělem nám může přinést kromě radosti i mnoho obtíží, zejména těch psychických. Máme tím na mysli skutečnost, že některým se prostě hubnout nedaří, a proto upadají do depresí. Na tomto je krásně vidět, jak je touha za štíhlým a vypracovaným tělem pod silným vlivem společnosti. Ideál ženské a mužské krásy je vidět všude kolem, v reklamách, v novinách, v televizi, na internetu nebo na autobusové zastávce. Uniknout tomu je mnohdy velmi obtížné, zejména žije-li člověk ve městě.

Výhody hubnutí

V každém případě hubnutí přináší mnohem více výhod než nevýhod. Nejde zde ovšem jen o to zhubnout, protože hubnout má několik forem. Mnohem důležitější je postarat se o to, aby naše tělo dostávalo vždy všechny potřebné živiny. Mnoho lidí tak dělá při hubnutí velké chyby, kterými potom trpí. Při spalování zásob tuku je vždy dobré dopředu si zjistit, kterou část chceme a potřebujeme shodit. Nejčastěji to bývá oblast břicha, kde se hromadí břišní tuk. To je také nejdůležitější část, kterou je mnohdy velmi těžké odstranit a její odstraňování může být dosti bolestivé.

Čtěte také: 3 účinné triky, které vás zbaví zarůstajících nehtů jednou provždy. Dejte sbohem nepříjemnému vzhledu a velké bolesti

Zbavte se břišního tuku

Je-li to i váš případ, pak k dosažení plochého břicha bez tuku a vnitřního tuku, není nutné nakupovat drahé dietní produkty nebo trávit dlouhé hodiny v posilovně. Mnohem lepší je zařadit krátká aerobní cvičení pod vedením zkušených lektorů a využít dary matičky přírody. Jedním z těchto darů je i tento nápoj, který jsme si pro vás dnes připravili. Obsahuje spoustu užitečných látek, které se postarají o štíhlý pas a perfektní zdraví.

Jen 3 ingredience

Tento báječný redukční nápoj je složen pouze ze 3 ingrediencí, které pravděpodobně najdete i dnes ve své kuchyni. Připojíte-li k tomuto nápoji motivaci žít zdravěji, aerobní cvičení a zdravou výživu, už během pár dní začnete na svém těle pozorovat první pozitivní výsledky. O všechno se postarají tyto tři dokonalé látky: citron, zázvor a med. Nyní se podíváme, co přesně budete potřebovat a jak budete postupovat při výrobě, která je mimochodem velmi snadná.

Nachystejte si čerstvý kořen zázvoru, 2 sklenice vody, citron a lžičku medu. Vodu zahřejte na sporáku v hrnci a nechejte ji odstát. Přidejte citronovou šťávu a proužky nakrájeného zázvoru. Vše pořádně promíchejte a nechejte chvíli louhovat. Pijte ráno po probuzení, večer před spaním nebo v průběhu celého dne.