David Hampl
30 října, 2019

Podle tibetského učené nemáme jenom jeden jediný život. Po naší smrti dochází k takzvané reinkarnaci. Tedy k převtělení a znovuzrození. Když k tomu dojde, tak člověk zapomene na svůj předchozí život. Přesto se dá zjistit, kolikátý život je ten váš současný. Zajímá vás to? Pokud ano, tak musíte číst dále.

Podívejte se na rok narození

Zjištění toho, v kolikátém životě jste, je velmi jednoduché. Reinkarnace totiž přichází v jednotlivých fázích. A tak rozhoduje jenom jedna jediná věc, kterou je rok vašeho narození. Podívejte se do tabulky na to, jaké číslo se ke konkrétnímu roku váže.

1

Jste osobou, která je spíše pesimistická, ale která se dokáže dobře přizpůsobit mnoha životním situacím. Patříte mezi tvrdohlavé osoby a velmi často jste náchylní k tomu, že onemocníte. A to jak fyzicky, tak i psychicky. Žijete skromně a uznáváte jenom takový životní styl. Ten je spojen i s určitou přesností.

2

Jste osobou přátelskou, která má ráda druhé. Zároveň ale nemáte ambice a jste rádi, když někdo jiný přebírá iniciativu. Raději žijete život tradičně než moderně. Peníze pro vás nejsou to hlavní, a tak vám stačí průměrně vydělávat. To se podepisuje i na vašem kariérním růstu. Máte velmi rádi přírodu a snažíte se ji chránit.

3

Jste člověk, který je věčně mladý, stále usměvavý a také optimistický. Máte velmi rádi nezávislost a jste velmi aktivní ve všem co děláte. Často se u vás může objevit také určitá netolerance. Jste silnou osobností po fyzické, ale i psychické stránce. Co neumíte, to je starost o peníze. Jakmile je máte, tak je začnete bezhlavě utrácet.

4

Jste typickým představitelem průměrného člověka. Nechcete vybočovat, chcete splynout a proplouvat dnešním světem. Nemáte žádnou motivaci, ani nijak velké cíle. Pokud vás někdo nutí do něčeho nového, jste podráždění. Moc věcí vás nezajímá a ani do nich neinvestujete mnoho energie. I proto velmi vyniká vaše klidná povaha.

5

Jste člověk, který je velmi silnou osobností a vůdčím typem. To se projevuje ve vašem osobním i profesním životě. Někdy toho ale může být příliš a vy se ocitnete v psychických problémech, nebo dokonce propadáte závislostem. Snažte se o opatrnost, dělejte to, co vás baví a daná negativa by se neměla objevit.

6

Zakládáte si na své mentalitě a také na vašem úsudku. Mnohdy nastavíte vysokou laťku, kterou nemohou ostatní splnit. A vy je podle toho posuzujete. Stále něco hledáte a stále se zlepšujete. Chcete mít dokonalý život po fyzické i psychické stránce. Velmi důležitý je pro vás partner nebo partnerka.

7

Pokud jste v něčem unikátní, tak je to rozhodně váš optimismus. Na všem hledáte jenom to pozitivní. A umíte takto ovlivnit i okolí. Hledáte místo ve společnosti, které když najdete, jste spokojeni. Kladem je vaše vytrvalost, ale negativem zase určitá obava z možného selhání. K tomu však nemusí dojít, pokud si dáte reálné cíle.

8

Jste osobou, která je především sebevědomá a z toho následně plyne také vaše celková tvrdohlavost. Málokdy změníte názor. Zároveň jste konzervativní osobou a málokdy přijímáte určité novoty. Pokud se nezměníte, budete mít velmi málo přátel, jelikož ostatním bude vaše chování vadit. V práci však budete vynikat.

9

Máte zajímavý vzhled i chování, což z vás může dělat unikátního člověka, která dokáže budit pozornost. Potrpíte si na luxus a peníze jsou ve vašem životě to hlavní. Pozor také na vaši častou impulzivnost, ale i to, že mnohdy nemáte toleranci k tomu, s čím nesouhlasíte. To velmi vadí primárně vašemu okolí.

Sdílejte článek