Život v luxusu: Moderátor Pavel Dumbrovský si užívá život v zahraničí!

Pavel Dumbrovský, někdejší hvězda Novy, je nedílně spjat s Televizními novinami. Během 14ti let na TV Nova se stal ikonou a každý den informoval o dění u nás i ve světě. Po ukončení své kariéry se Dumbrovský rozhodl žít život v luxusu a užívat si svobodu cestování. V tomto článku se podíváme na jeho úspěchy, dobrodružství a život po skončení práce v televizi.

Moderátor, který oslavil 30 let první soukromé televize

Pavel Dumbrovský se stal známým jako moderátor Televizních novin na TV Nova. Jeho charisma a profesionální přístup z něj udělaly jednu z nejvýraznějších tváří českého zpravodajství. Během svých 14ti let na Nově se Dumbrovský stal oblíbeným moderátorem a získal si srdce diváků.

Oslavy 30 let první soukromé televize byly pro Dumbrovského zvláštní událostí. Při této příležitosti se setkal s bývalými kolegy a vzpomínal na svou kariéru v televizi. Dumbrovský se přiznal, že si užívá života v plné míře a tráví většinu roku v zahraničí. „Daří se mi dobře, protože pořád cestuji. Pět až šest měsíců jsem někde v cizině, v zahraničí, u moře, v horách, v džunglích. A pak mám už několik vnoučat, takže s nimi je docela sranda. Mám pocit, jako bych měl znovu děti,“ řekl Dumbrovský s úsměvem.

Čtěte také: Ženich překvapil celý sál a při prvním tanci vstal z invalidního vozíku!

Zdroj: Facebook.com

Osvědčený moderátor s trému a láskou k reportérské práci

I přestože Pavel Dumbrovský působil jako sebejistý a přirozený moderátor, přiznal, že bojoval s trémou. Před vstupem do studia si dělal cvičné kliky, aby se uklidnil. „Byl jsem fakt hodně nervózní. Kompenzoval jsem si to tím, že když jsem šel do studia, tak jsem dělal kliky. Normálně jsem si tam v obleku dal šest nebo deset kliků a potom to ze mě všechno spadlo,“ vzpomínal Dumbrovský. Tato neobvyklá technika mu pomáhala uvolnit se a překonat nervozitu.

Dumbrovský měl raději práci reportéra. „Tehdy jsem si říkal, že ten reportér je zajímavější, protože denně jste někde jinde, a když jsem byl ve studiu, tak to sice bylo prestižní, ale byl jsem pořád zavřený ve studiu a vůbec jsem se nedostal mezi lidi. Byly to ale pěkné chvíle, zajímavé,“ přiznal Dumbrovský.

Život v luxusu a svoboda cestování

Po skončení své kariéry v televizi se Pavel Dumbrovský rozhodl žít život naplno a v luxusu. Většinu roku tráví v zahraničí, kde si užívá krásy přírody, moře, hor a exotických lokalit. Cestování se stalo jeho vášní a způsobem, jak si užít svobodu a objevovat nové destinace.

Dumbrovský nezapomíná ani na rodinné vazby. Má několik vnoučat, se kterými tráví čas a prožívá radost ze sdílených zážitků. „Mám pocit, jako bych měl znovu děti,“ řekl Dumbrovský o svých vnoučatech.

Zdroj: Facebook.com

Vzpomínky na kariéru a přání vrátit se do televize

Přestože Pavel Dumbrovský žije život plný dobrodružství a luxusu, vzpomíná na svou kariéru s nostalgií. Přiznal, že by se vrátil do televize, pokud by dostal příležitost. „Vrátil bych se. Samozřejmě to byla zajímavá doba a pořád to je zajímavé, protože jste u těch zpráv první a tady na Nově byl fakt dobrý kolektiv a bylo to super,“ uvedl Dumbrovský.