Zjistěte, co vám říká poslední číslice roku narození! Podíval se na své datum narození, na poslední číslici a zjistil o sobě něco, co ani netušil.

Baví vás záhady a věříte v tajemno? Pokud ne, pak byste měli svůj názor přehodnotit, protože možná proto se vám dodnes ještě pořádně nedaří. Říká se, že někdy stačí věřit v tajemno a úspěch se dostaví. Zkuste tedy věřit tomu, že vaše datum narození může mít vliv na váš život a životní cestu, po které kráčíte. Věděli jste, že například poslední číslice z roku vašeho narození o vás může mnohé prozradit? Dokonce vám může poradit s tím, co byste měli dělat lépe nebo čemu se raději vyhnout. Je to velmi jednoduché. Napište si na papírek rok vašeho narození a zakroužkujte červenou barvou poslední číslici. Podle ní si pak přečtěte, jací jste, resp. co je vaší silnou stránkou.

0-1 a 2-3 Kov a voda

Pokud je poslední číslice vašeho roku narození v rozmezí od 0 do 1, pak jste se narodili s kovovým prvkem. Máte v sobě sílu a jste velmi odolní vůči stresu. Jste zcela svobodní a celkem rezervovaní. Rádi jednáte podle vlastních představ a máte spoustu cílů a ambicí.

Pokud je poslední číslice vašeho roku narození v rozmezí od 2 do 3, pak jste se narodili s vodním prvkem a voda je pro vás velmi důležitá. Jste soucitní a dokážete soucítit s ostatními. Máte velkou představivost a jste vynalézaví.

Čtěte také: Studie prokázala, že půst po dobu 3 dnů dokáže zregenerovat celý imunitní systém člověka. Zkusíte to i vy?

4-5 a 6-7 Strom a oheň

Pokud je poslední číslice vašeho roku narození v rozmezí od 4 do 5, pak jste se narodili v elementu stromu, resp. dřeva. Jste sebevědomí a toužíte po originalitě a nových zkušenostech. Vaším snem je objevovat svět kolem sebe a nikdy nekonáte sobecky a egoisticky.

Pokud je poslední číslice vašeho roku narození v rozmezí od 6 do 7, pak jste se narodili v elementu ohně. Jste skuteční dobrodruhové, kteří sní o cestování po celém světě. Děláte věci rychle, ale jste laskaví, přirození a víte jako ostatní okouzlit.

8-9 Země

Pokud je poslední číslice vašeho roku narození v rozmezí od 8 do 9, pak jste se narodili v živlu Země. Jste důvěryhodné a ctižádostivé osoby, které pečlivě zvažují každé rozhodnutí a vždy jednají moudře. Milujete disciplínu a řád, takže jdete podle svého plánu.