David Hampl
11 února, 2020

do by nechtěl znát svou budoucnost a zařídit si tak podle ní svůj život. Podle Tibeťanů je lidská duše reinkarnována 9krát a každé znovuzrození s sebou přináší různé karmické úkoly, které na nás čekají. Objevování smyslu života a jeho poslání je v poslední době velmi populární. Kdo věří v osud, ví, že pro každého je připraveno něco jiného. K tomu, abyste se dozvěděli, co je připraveno přímo pro vás, vám poslouží jen rok vašeho narození. Najděte si datum vašeho narození v této karma tabulce a zjistěte tak, kdo vlastně jste. Pravděpodobně budete velmi překvapeni, a možná taky ne.

Jedna a dva

Číslo 1: jste neklidná a pesimistická osobnost s málo ambicemi. Přizpůsobíte se jakékoliv situaci a zvenku vypadáte, že všemu odoláte. Uvnitř jste ovšem velmi tvrdohlaví. Pokud se o sebe nestaráte, jste náchylní k závislostem. Ledviny a močové cesty jsou vašimi problematickými orgány a měli byste jim věnovat větší pozornost. Snadno upadáte do deprese a potřebujete lásku a pozornost. Žijete ovšem skromně a k práci potřebujete hlavně ticho.

Číslo 2: jste přátelská, ale neambiciózní osobnost. Dáváte přednost tradičnímu způsobu života a za svůj životní cíl považujete službu druhým. Jste náchylní k chronické únavě, nedostatku energie a problémům s kůží, vlasy a střevy. Můžete propadnout hazardu, proto je lepší věnovat se přírodě a pomoci druhým.

Tři a čtyři

Číslo 3: jste nezávislá, optimistická a věčně mladá osoba. Jste aktivní, hovorní a rádi organizujete. Málo tolerujete a těžko přijímáte věci, které nejsou podle vás. Fyzicky jste velmi silní, ale na mentální úrovni vám mohou způsobit problémy vášně. Peníze snadno utratíte a tvoříte si dluhy. Povoláním jste většinou učitel, hudebník, spisovatel nebo umělec.

Číslo 4: jste průměrný člověk, který chce splynout s davem. Čas od času jste trochu nestabilní a často se cítíte unavení a slabí. Rána jsou pro vás těžká, neboť nemáte moc energie. Objevují se u vás dýchací, střevní a virová onemocnění. Vztahy navazujete hůře a rodinu zakládáte později. Ideálním pracovištěm je místo s využitím komunikačních a organizačních dovedností.

Pět a šest

Číslo 5: jste extrémní a silná stimulující osobnost, kterou ostatní uznávají. Jste náchylní k závislostem a hazardním hrám. Pracujete ve vedoucích pozicích a lidé k vám vzhlížejí. Jste také náchylní ke střevním nemocem, rakovině a vysokému krevnímu tlaku.

Číslo 6: jste intuitivní osoba s vysokou laťkou a bojíte se selhání. Hledáte smysl života a neustále se chcete rozvíjet. Často máte horečku, bolesti hlavy a vysoký krevní tlak. Rádi ovládáte milostné vztahy a je pro vás důležité dobývání. Ideálně jste právníkem nebo učitelem.

Sedm a osm

Číslo 7: jste optimista a vaší silnou stránkou je komunikace. Snadno ovládáte lidi pomocí hezkých slov. Nejste vytrvalí, takže selháváte. Slabými orgány jsou žaludek, ledviny a pohlavní orgány. Opravdová láska je pro vás velmi důležitá.

Číslo 8: jste tvrdohlavou a sebevědomou osobností s pevným názorem. Často s ostatními manipulujete a jste konzervativní. Jste fyzicky silní, ale můžete mít problémy se zády, rameny, aterosklerózou, nervy a zácpou. Peníze jsou pro vás důležité a vždy přemýšlíte o svých investicích.

Číslo devět

Jste pohlední, krásní a bohatí. Žijete luxusní život, který vám ostatní závidí, nicméně pod povrchem jste impulzivní, netolerantní a očekáváte hodně od sebe i ostatních. Velmi často jste zklamaní, když nedosáhnete požadované úrovně. Mohou vás potkat problémy: jako nervy, nespavost a srdeční a oční problémy. Ideálním zaměstnáním jste spisovatel, herec, diplomat či umělec.

Sdílejte článek