David Hampl
26 prosince, 2019

Buddhisté věří, že duše se může znovuzrodit celkem 9krát. To znamená, tolikrát se objeví na zemi v lidské podobě. Charakteristikou další inkarnace je Mewa. Mewa vám ukazuje, kolikrát jste se už na tomto světě objevili, co na vás čeká z hlediska karmy a samozřejmě kolik života máte před sebou. Chcete-li zjistit Mewu, podívejte se na tuto tabulku. Vedle svého roku narození je uveden počet vašich životů. Poté si přečtěte popis vaší karmy, který je umístěný pod tabulkou.

1. až 3.Mewa

V případě první Mewy jste neklidná a pesimistická osobnost s málo ambicemi. Přizpůsobíte se jakékoliv situaci a zvenku vypadáte, že všemu odoláte. Uvnitř jste ovšem velmi tvrdohlaví. Měli jste těžké dětství a jste náchylní k nemocem.

Druhá Mewa říká, že jste přátelská, ale neambiciózní osobnost. Dáváte přednost tradičnímu způsobu života, k němuž nepotřebujete iniciativu. Snadno se můžete ztratit v detailech a za svůj životní cíl považujete službu druhým.

Třetí Mewa říká, že jste nezávislá, optimistická a věčně mladá osoba. Jste aktivní, hovorní a rádi organizujete. Málo tolerujete a těžko přijímáte věci, které nejsou podle vás. Procházíte mnoha vzestupy a pády.

4. až 6.Mewa

Podle čtvrté Mewy jste průměrný člověk, který chce splynout s davem. Čas od času jste trochu nestabilní a často se cítíte unavení a slabí. Rána jsou pro vás těžká, neboť nemáte moc energie.

Podle páté Mewy jste extrémní a silný muž, stimulující osobnost, kterou ostatní uznávají. Umíte ovšem ztratit motivaci a zájem o vše.

Podle šesté Mewy jste intuitivní osoba s vysokou laťkou a bojíte se selhání. Hledáte smysl života a neustále se chcete rozvíjet.

7. až 9.Mewa

7.Mewa říká, že jste optimista a vaší silnou stránkou je komunikace. Snadno ovládáte lidi pomocí hezkých slov. Ve společnosti vždy pro sebe získáváte důležité místo. Od 40. roku života vám začíná šťastný život.

8.Mewa říká, že jste tvrdohlavou a sebevědomou osobností s pevným názorem. Často s ostatními manipulujete a jste konzervativní.

9.Mewa říká, že jste pohlední, krásní a bohatí. Žijete luxusní život, který vám ostatní závidí, nicméně pod povrchem jste impulzivní, netolerantní a očekáváte hodně od sebe i ostatních. Velmi často jste zklamaní, když nedosáhnete požadované úrovně.

Sdílejte článek