Zjistěte věrnost svého partnera podle speciálního partnerského horoskopu, ať víte, komu věřit

Zajímáte se o horoskopy a mají velký vliv na váš život? Věříte, že mohou ovlivnit děje a situace ve vašem životě? Jak moc jim věříte, tak moc vás samozřejmě ovlivní. Někteří lidé jim důvěřují a jiní jsou před nimi na pochybách, nicméně i ti pochybovační se k nim často umí obrátit. Zejména tehdy, když se jim nedaří nebo mají nějakou potíž. Příkladem může být situace, ve které máte pocit, že je vám partner nebo partnerka nevěrný či nevěrná. Ano, horoskop může opravdu poradit, zda můžete svému partnerovi věřit v otázce důvěry. Pokud jste v současné době na pochybách, zjistěte si více podle tohoto věrnostního horoskopu pro partnery.

Beran a býk a blíženec

Beran je vášnivý a velmi dlouho nepřemýšlí před tím, než začne opravdu jednat. Z toho důvodu není beran vzorem loajality, nicméně pokud váš beran je zábavný a není s ním nuda, pak je loajálnost na místě.

Býk miluje erotiku, sex a pokud se drží v domácím prostředí, je schopen být velmi loajální. Je velmi konzervativní a touží po bezpečnosti, takže se nemusíte bát, že by vás nějak zradil.

Čtěte také: Věděli jste, že vzhled Vaší pokožky se odvíjí od toho, co každý den jíte? Vyzkoušejte těchto 11 potravin a Vašeho krásnějšího vzhledu si všimne i okolí!

Blíženec je volné, přátelské a velmi koketní znamení, které je velmi rádo na světě. Umí se velmi připoutat ke svému partnerovi, takže není problém mu v partnerství nevěřit.

Rak a lev a panna

Rak je emocionální a milující znamení, které miluje naplno. Pokud bude váš vztah a domov naplnění emocemi a láskou, můžete si být jistí, že vás nezradí a bude vás vždy milovat a pečovat o vás. Pokud ho ovšem zradíte, bude velmi trpět.

Lev je atraktivní a velmi sebevědomá osobnost, která dokáže být nevěrná i neloajální. Pokud vás ovšem neustále obdivuje a má o vás zájem, pak mu dejte šanci, protože má rád jen vás.

Panna je nejvěrnější a nejláskyplnější znamení ze všech. Velmi těžko se rozhoduje, s kým bude žít, ale pokud se rozhodne, pak se toho drží a miluje ze všech sil.

Váhy a štír a střelec

Váhy jsou uvolněné, milují krásu a jsou šťastné. Nemusí být loajální, neboť se dost často jedná o typy jako Casanova. Je tedy vhodné si na Váhy dávat pozor.

Štír je nejsexuálnější a nejromantičtější znamení, kterému nestačí celý život pro naplnění všech tuh. Je velmi pozorný a nic mu neuteče. Nikdo ho tedy neoklame a umí se perfektně a tvrdě mstít.

Střelec má sklon být nevěrný, ale jeden z mála se umí přiznat. Vždy odpoví upřímně, takže si s ním můžete být jistí, na čem jste.

Kozoroh a vodnář a ryby

Kozoroh je rozvážné znamení, které si všechno promýšlí. Pokud nastoupí do nevěry, pak jedině s vidinou nějakého zisku. Miluje bezpečnost domova, ale kariéra a peníze jsou pro něj také důležité.

Vodnář je nejodvážnější znamení a život s ním je fakt jízda. Nepodezírá, nezkoumá a je velmi svobodný. Život s ním se tedy jeví jako dokonalý. Ryby nejsou pro nevěru stavěné, ale velmi se bojí být podvedeny. Z toho možná vyplývá jejich emoční nestabilita.