Zkuste to také: Podle výběru pozice sedu se můžete dozvědět, co jste za osobnost a člověka

Máme pro vás zajímavý testík, který může odhalit, kdo ve skutečnosti jste a co skrýváte uvnitř sebe samého. Vyzkoušejte tento jednoduchý psychologický testík založený na jednoduchém výběru a poznejte více sami sebe. Možná budete překvapeni, co se všechno o sobě dozvíte. Možná to bude sedět s vaší charakteristikou, ale taky vás to možná zklame. Každopádně nemůžete nic ztratit, ale maximálně získáte. Vyzkoušejte testík a nechte se překvapit. Úkol je snadný, stačí vybrat jednu pozici sedící ženy a je to. Pojďte na to a na nic nečekejte.

Vyberte si pozici sedu

Na obrázku jsou zelené ženy, z nichž každá sedí v jiné pozici. Vaším úkolem je zavřít oči, uvolnit se, několikrát se nadechnout, oči otevřít a vybrat si pozici sedu, která se vám zdá nejpříjemnější. Můžete si ji vybrat i rovnou bez nějakého přemýšlení. Prostě vyberte tu pozici, ve které často sedáváte a která vám přijde nejpříjemnější. Možností je opravdu dost a každý preferujeme jinou pozici. Vyberte si nejpohodlnější pozici a zjistěte, kdo opravdu jste a co skrýváte.

Nahoru, opření nebo náklon

Sed s opřením přímo nahoru značí, že jste silná, sebevědomá a odhodlaná osoba, který nikdy nepochybuje o správnosti svého jednání a rozhodnutí. Milujete všechno znát a mít vše ve svých rukách. Ostatní vám věří a hledají u vás podporu.

Čtěte také: Myslíte si, že máte nadváhu? Nemusí tomu tak být! Možná jste jen nafouknití! Toto přírodní léčivo vám pomůže!

Opírající sed znamená, že jste citlivá a soucitná osoba, která není schopná zůstat lhostejná k emocím druhých. Jednáte opatrně a vždy se před rozhodnutím pořádně promyslíte a projdete si výhody a nevýhody.

Pozice náklonu dopředu je typický pro osoby, které se zajímají o mnoho věcí. Jsou to otevřené a osoby a rády se seznamují. Vychází dobře s ostatními a ví, jaké téma při rozhovorech použít. Rozhovory s tímto člověkem mají vždy šťávu.

Uzavřené a zkřížené pozice

Pozice s uzavřenýma nohama je typická pro těžce přístupné lidi. Pokud je ovšem dobře poznáte, zjistíte, že jsou milí, čestní, spravedliví, přesní a pečliví. Vždy také jednají podle plánu.

Pozice s překříženými kotníky znamená osobu, která má silné vůdcovské schopnosti. Vždy je dobře informovaná a vše má po většinu času pod kontrolou. Dokáže ovšem velice silně žárlit.

Sed se zkříženýma nohama značí stydlivou a skromnou osobu, která je často zahanbována ostatními lidmi. Často se snaží maskovat a nikdy ostatním neodhaluje své emoce. Často je považována za rezervovanou.

Složené paže

Pozice se složenými pažemi značí vážnou osobu, jejíž výraz je většinou umírněný a přísný. Trochu se usmívá a cítí se naprosto sebevědomě. Snadno odhaluje své osobnostní rysy, ale nerada se otevírá ostatním.

Ruce zaklíněné mezi nohama značí osobu, která je citlivá, velmi jemná a dobrodružná. Neumí ignorovat problémy a pocity druhých. Pomáhá okamžitě, ale je bohužel plachá a velmi často pochybuje o svých rozhodnutích.

Ruce na kolenou

Ruce na kolenou značí osobu, která má dobrou vůli, je odvážná a sebevědomá a snadno se předvádí. Nemá problém převzít odpovědnost za druhé a vždy umí najít řešení. Naopak osoba se sepnutýma rukama je velmi emotivní, impulzivní, otevřená a laskavá. Vždy je veselá a neustále se snaží svůj optimismus předat ostatním.  Lidé s touto osobou rádi mluví, protože je plná pozitivní energie a nikdy není prakticky sama.