Zlatý retrívr přišel na ulici k neznámému muži a objal mu nohu: Co se dělo dál nechápal ani páníček ani kolemjdoucí. Psi totiž umí vycítit jedinečnou vlastnost – tohle byste měli vědět!

Tato přátelská fenka zlatého retrívra zbožňuje lidi. Když na ulici na někoho narazí bez toho, aby ho znala, chce ho obejmout. Mezi lidmi se díky internetu stala velmi populární. Podívejte se na to, jak to vypadá, když roztomilý chlupáč obejme náhodného kolemjdoucího.

Už jste někdy viděli psa, jak objímá člověka?

O psech se říká, že jsou nejlepšími přáteli člověka. To má hned několik důvodů. Jsou spolehliví, poslušní, a především umí dát najevo, když někoho milují. Psi jsou zkrátka upřímní a okamžitě na nich poznáte, co si o vás myslí. Jsou věrní. Pes vás bude doprovázet pouze část vašeho života, ale vy budete celým jeho životem. Nejraději máme na psech to, jak dávají najevo radost.

  • vrtí ocasem
  • poskakují
  • vesele štěkají

Tato fenka, která slyší na jméno Loubie, to ale dělá zcela jinak. Má velmi originální způsob, jak dává najevo nadšení ze setkání s lidmi. Na procházce se obvykle snaží dostat ke každému koho potká a řádně ho přivítat. Včetně lidí, které vidí poprvé v životě. Přijde k člověku, postaví se na zadní a obejme ho. Docela stejně jako to děláme my, lidé. Nejraději omotá přední tlapy kolem nohou náhodných kolemjdoucích a už je nechce pustit.

Čtěte také: Skrytá tvář na obrázku: ne každému se podaří ji objevit

Roztomilý zlatý retrívr chce přivítat úplně každého
Loubie si zkrátka umí získat lásku lidí. Každý, kdo ji potká, je okamžitě okouzlen. Loubie se k člověku přižene a se vší láskou ho obejme, jako by byla člověk. Její majitel Cesar Fernandez-Chavez je velmi šťastný, že je jeho pes tak přátelský.

Dokonce i když se jdou projít pozdě v noci, Loubie chce obejmout každého, koho potká. Nedokáže si pomoci, zkrátka miluje lidi. Sousedé ji dali přezdívku objímací pejsek. Díky Instagramu ji ale znají lidé všude po světě. Jak by se takové objetí líbilo vám? Nelekli byste se, pokud by k vám tento chlupáč přiběhl v noci a začal vás objímat?