Zlé dcery vyhodili svou matku na ulici. Šlo jim jen o peníze

Rodinné vztahy mohou být velmi složité. Vztah této matky a dcer je ale tak špatný, že se to zdá téměř nemožné. Matka jednoho dne musela odjet do nemocnice a její starší dcera využila situace. Chtěla se matce pomstít, a proto nechala rychle vyměnit zámek a nepustila svou matku zpět domů. Nakonec musela utéct i od své druhé dcery a skončila v útulku.

https://unsplash.com/

Žena přišla o všechno kvůli dcerám

Jakmile se stará žena dostala do nemocnice, její starší dcera se sama nastěhovala do jejího domu, který na ni před 15 lety nechala přepsat. Dcera vyměnila zámek a odmítla matku pustit zpět do jejího vlastního domu. Maret (starší dcera) řekla, že je právoplatným vlastníkem domu a nemusí ji pouštět domů. Její matka Aino neměla kam jít. Nakonec skončila u své mladší dcery Reet.

Reet ji k sobě vzít nechtěla, ale nic jiného jí nezbylo. I její dům byl koupen za peníze její matky. Aino ale neustále slyšela, že ji dcera nemůže živit a nechce ji vidět. Matka se dokonce zamkla do pokoje, který pro ni vyčlenili, a téměř nevycházela. Nakonec ze strachu z Reetina domu utekla. Další čtyři dny žila u sousedů, ale potom musela jít do útulku.

Čtěte také: Nejlepší oznámení o těhotenství, jaké uvidíte na internetu!

https://unsplash.com/

Matka zůstala bez střechy nad hlavou i bez věcí

Aino byla velmi zahanbená, když musela jít do útulku. Měla pocit, že vztah s dcerami je dobrý a nechápala, proč se k ní otočily zády. S policistou šla znovu k Maret, ale ta oba dva vyhodila. Další ráno navštívila i svou mladší dceru Reet s místostarostou, který se za ženu přimlouval. Mladší dcera jim ale nakonec dala jen nějaké kabáty a oblečení pro matku.

Ani jedna z dcer za ní do útulku nepřišla a vůbec je nezajímá, kde jejich matka žije. Bohužel Aino neměla jinou možnost, než zůstat v útulku. Místní lidé se jí snaží dostat zpět do jejího domu, který koupila pro své děti. Zatím to ale vypadá, že bude muset přežívat v chudobě, dokud si pro ni nepřijde smrt. Sama Aino říká, že právě smrt by pro ni teď byla vysvobozením. To je velmi smutné, když má dvě dcery, které by se o ni mohly postarat.

Zdroj: ohtuleht.ee