Domů RECEPTY Zmrzlina hotová za 5 minut a jen ze 4 surovin! Jediné, co...

Zmrzlina hotová za 5 minut a jen ze 4 surovin! Jediné, co potřebujete vědět je, proč dát banány do sáčku zamrazit!

Máte rádi zmrzlinu, ale ta v obchodě je příliš drahá, případně chcete přesně vědět, co jíte? Máme pro Vás recept na osvěžující banánové tajemství! Banánovou zmrzlinu musíte toto léto určitě ochutnat, proto neváhejte a připravte si ji ještě dnes.

Co budete potřebovat?

  • 4 banány
  • 50 gramů máslových sušenek
  • 100 gramů tmavé čokolády
  • skořici dle chuti

Jak na to?

Oloupeme banány a vložíme je do plastového sáčku. Vložíme je do mrazničky alespoň na dvě hodiny. Mezitím si nasekáme čokoládu a sušenky. Když banány vyjmeme z mrazničky, vložíme je do mixéru a pomixujeme dohladka. Když nám vznikne banánový sorbet, přidáme kousky čokolády a sušenek. Můžeme konzumovat, případně nalít do misky a odložit do mrazničky.

Experimentovat můžete s různým druhem ovoce, ale i s jinými polevami, případně přidejte džem nebo kompot.

Přejeme dobrou chuť!

Kam dál?

Sladké brambory jsou trendy FIT zeleninou, kterou si můžete připravit na spoustu způsobů! Zde je pár tipů a triků, jak si je jednoduše připravit!

5 receptů na jednoduché zapečené pokrmy, které budete mít připravené raz dva!

Nedaří se Vám připravit lahodnou rýži, neboť ať děláte, co děláte, vždy ji převaříte? Zde je pár tipů, jak docílit lahodné a nadýchané rýže!

Věděli jste, že si cheescake můžete připravit i týden předem? Zde je pár tipů, jak si připravit pravý domácí lahodný Cheescake!

Chystá se k Vám celá rodina na Velikonoce? Co takhle si je trochu zpestřit?! Připravte návštěvě tento velikonoční uvítací drink!

Další články