David Hampl
26 března, 2019

Říkáte si, že vše ve vašem životě je buď dílem náhody, nebo je to něčím, co ovlivníte jenom vy sami? Rozhodně tomu tak nemusí být, jelikož je třeba dodat, že to co se vám v životě stane může ovlivnit i určité nadpřirozeno. Jsou lidé, kteří mu rozumí a kteří se v něm umí celkem dobře orientovat. A jednou z takových je také Angela Pearl. Právě ta nyní přichází s řadou důležitých informací, které se týkají současného období. Tedy jara 2019.

Angela Pearl má více než 20 let zkušeností

Žena jménem Angela Pearl rozhodně patří do skupiny nejzkušenějších lidí, kteří mají zkušenosti s výkladem karet. Konkrétně to jsou tarotové karty, kterým se aktivně věnuje. Má více než 20 let zkušeností, což jí dělá skutečnou odbornicí na budoucnost. To, co se stane nevěští jenom svým klientům, jelikož se se svou jarní předpovědí rozhodla pomoci i vám. A co říká?

Beran

Lidé v tomto znamení se mohou těšit především na nemalý přísun finančních prostředků. Jejich ekonomická situace bude velmi dobrá, což se následně podepíše i na tom, jak budou v životě spokojeni. Pokud se budou chtít posunout dále, je rozhodně na místě věnovat tomu úsilí i čas, jelikož daná investice do budoucnosti se stoprocentně vyplatí.

Býk

U tohoto znamení je unikátní fakt, že právě na jaře se objeví první myšlenky spojené s možnou změnou v životě. Může to být stěhování, nová práce, studium, i partner nebo partnerka. Kdo se rozhodne pro změnu, je pro něho toto období opravdu ideální. Aby bylo vše v pořádku i v osobním životě, je doporučeno koupit lidem z okolí drobný dárek.

Blíženci

Lidé v tomto znamená pocítí, že právě na jaře je čeká zcela nové období jejich životů. Budou plní energie, odhodlání, ale i síly. Změny se budou primárně týkat zaměstnání, ale není vyloučeno, že zasáhnout také osobní sféru. Dobré je věřit sobě samotnému, jelikož okolí může blížence začít pomlouvat. Na toto není dobré brát ohledy.

Rak

Na jaře je pro znamení raka velmi důležité naučit se odpočívat. Je třeba nabrat síly a relaxovat. Jedině tak pominou bolesti fyzické, stejně jako pominou psychické problémy. Pokud jsou velké, je ideální doba pro návštěvu odborníka. Dále by měl rak začít přemýšlet nad svou budoucností, která souvisí s pracovní pozicí i materiálním zabezpečením.

Lev

Jaro bude pro osoby ve znamení lva zajímavým obdobím. To proto, že bude moci potkat nové známé, stejně jako proto, že se s mnoha lidmi i usmíří. Zapomínat nelze také na fakt, že jarní období je vhodné pro uzavírání různých nových smluv a kontraktů. V rámci osobního života, pokud není lev zadaný, nastane také změna – nalezení nového partnera, nebo partnerky.

Panna

Ať u mužů, tak i u žen nastane velmi potěšující pocit, který jim říká, že se budou cítit dokonale a skvěle. A je jedno, o jakou oblast života půjde. Veškeré štěstí bude lidem v tomto znamení nakloněno. To může pomoci i při rozhodování o čemkoliv, co má být nějak důležité. Navíc bude pro řadu lidí dané období i velmi kreativní – další zajímavé plus.

Váhy

Jaro 2019 otevře těmto znamením nové možnosti. A to ve spojení s podnikáním, nebo vývojem v zaměstnání. Kladem je zde rozhodně velká šance na úspěchy. Pozor ale na to, že ty mohou vyvolat i celou řadu různých konfliktů ve vašem okolí. Případné výtky se snažte brát s nadhledem a případné problémy vyřešit co nejdříve.

Štír

Pokud jde o finance, zde se není třeba obávat jakýchkoliv problémů. Stejně tak se není třeba obávat ani problémů, které souvisí se zdravím. Kde však problém může nastat, to jsou mezilidské vztahy. Zde je na místě začít více komunikovat s vaším okolím, díky čemuž zase celkově posílíte veškeré vaše vazby a vztahy. Tím pro vás bude jaro bez problémů.

Střelec

Na jaře budete mít pocity, že ne všechno je ve vašem životě dokonalé. A právě proto je na místě udělat krok ke změně. Můžete se vydat cestou rapidní změny, nebo můžete jenom něco zkusit, stejně jako máte možnost se něco naučit, či se v něčem zdokonalit. Navíc může dojít k tomu, že poznáte svou spřízněnou duši.

Kozoroh

Toto období pro vás bude celkem hektické, jelikož doslova nebudete moci vydechnout. Bude na místě sledovat všechny trendy a události, bude na místě držet krok a přizpůsobit se různým věcem a také změnám. Pokud k tomu všemu dojde, objeví se jistota spokojeného života a toho, že vám vše ve všech oblastech vyjde.

Vodnář

Jaro bude ideální období pro toho, kdo je pod něčím vlivem, nebo nějakým tlakem. Jde o vhodnou dobu k tomu, jak se dá zajistit, že se od daných problémů lze odpoutat. Někdy to může znamenat, že je nutné začít úplně od nuly, ale na druhou stranu je to nejlepší věc, jaká se dá udělat. Navíc potěší, že jarní období bude spojeno s dobrým zdravím.

Ryby

Jaro pro vás bude tím obdobím, kdy se rozhodnete pro nutný odpočinek. Kdy toho na vás bude vše moc a rozhodnete se relaxovat. Určitě to udělejte, jelikož zápřah v práci i doma se dlouhodobě nedá vydržet. Když si dáte dovolenou, a to kdekoliv, výrazně se zlepší vaše zdravotní stránka a následně se přidá elán něco udělat.

Sdílejte článek