David Hampl
6 dubna, 2019

Policie pravidelně varuje, že počet nehod stále stoupá a s tím roste také počet usmrcených lidí. Bohužel mnoho lidí na to nijak nereaguje a jezdí tak, jako by byli na silnici sami. Bohužel to může dojít až k situaci, kdy způsobí nehodu. Jedna taková se stala i známé herečce. Bohužel to co se při ní stalo, to nechce zažít nikdo. Během nehody zahynula celá její rodina. To je něco, co jí rozhodně poznamenalo na zbytek jejího života.

Jak se nehoda stala?

Vypadalo to jako jedna z běžných nehod, při které došlo k tomu, že se srazí dva automobily. Bohužel to co nastalo potom, se u mnoha nehod nestává. Tady bohužel ano a to byl velký problém. Chvilku po tom, co do sebe oba vozy narazily, došlo k tomu, že auto začalo hořet. Je jasné, že z hořícího pekla již není úniku. Zvláště, když je člověk otřesený a také zaklíněný po nehodě.V jednom voze cestovala herečka se svou rodinou

V jednom z vozů, který byl účastníkem dané nehody byla i Jessica Falkholt. Jedná se o talentovanou a vzhledem k věku 29 let také mladou herečku, která je známá především ze seriálu Home and Away. Ta však necestovala sama, ale se svou rodinou. V autě tak byla i její sestra, která je pouhých 21 let. Sice byla převezena do nemocnice, ale zde jí už lékaři nedokázali pomoci. Dále v autě cestovali také oba rodiče obou sester. Bohužel i tady došlo k tomu nejhoršímu, tedy bohužel k jejich smrti.

I herečka bojuje o život

Nebyla to jenom její rodina. I samotná herečka měla velmi vážná zranění. Zatím však jako jediná ještě žije. Bojuje v nemocnici o život, je v umělém spánku a již má za sebou několik operací. Lékaři se zatím snaží, ale stále nemohou říci nic určitého. Pokud tragédii přežije, bude mít velké štěstí, ale dá se také očekávat, že i psychické problémy, jelikož přišla o celou svou rodinu.

Strhla se vlna dojemných reakcí

Bylo jasné, že tato událost strhne vlnu různých reakcí, které byly samozřejmě velmi dojemné. Většině lidí bylo líto, co se stalo a samozřejmě přáli upřímnou soustrast. Nejvíce to prožívali ti, kteří rodinu znali. A to jak přátelé, tak i známí, spolupracovníci a další lidé. Bylo to zcela neočekávatelné, ale nutno dodat, že vzhledem k tomu co se děje na silnicích se něco podobného mlže stát každému.

Sdílejte článek