David Hampl
11 února, 2020

V životě lidské nachází se několik hezkých momentů. Každý jich má určitě celou řadu a mohl by jmenovat do nekonečna, nicméně ne, jen ze šťastných chvil je život složen. Bohužel nám život dokáže připravit i smutné chvíle, a mezi ně patří jistě i sebevražda. Když je to navíc sebevražda někoho, koho dobře známe, je to o to horší. Když sebevraždu spáchá člověk, jehož zná celý svět, je zármutek opravdu velký. A co když se to přihodí herci, který hrál v jednom z nejznámějších seriálů všech dob? Velmi smutné, ale co je smutné více, tak to, že s ním odešla i jeho milovaná žena. Přesně to je případ herce ze známého seriálu Přátelé.

Hvězda Přátel

Seriál Přátelé jistě všichni znáte že? Je to jeden z nejlepších a nejoblíbenějších seriálů všech dob, na který se dá koukat pořád dokola a nikdy neomrzí. Vystřídala se v něm hromada herců, zpěváků a různých osobností. Pro některé byl právě tento seriál startem jejich úspěšné kariéry. Kdybychom měli jmenovat jména těchto osobností, byli bychom tu dlouho, ale o to nám dnes nejde. Rádi bychom vám oznámili něco jiného, co ovšem má v co dočinění s osobností, která se v tomto seriálu objevila.

Objeven v koupelně

Možná si pamatujete na Ethana, přítele Monicy z první řady seriálu. Jeho představitel, Stan Kirsch, spáchal ve svých 51 letech sebevraždu. Muž byl nalezený mrtvý ve svém domě v Los Angeles. Spolu s ním byla nalezena mrtvá i jeho manželka. Těla byla objevena v koupelně jejich domu. Informoval o tom jeden z nejznámějších deníků Sky News. Doposud není jasné, proč si spolu s manželkou sáhnuli na život, ale je to velká škoda pro filmový průmysl.

JAG a Honor

Tento herec nebyl známý jenom ze seriálu Přátelé, ale pozorný divák si ho také může vybavit se seriálu JAG, kde se několik sezón objevoval mladý přítel Richie Ryan. Stejně tak ho bylo možné vidět v seriálu Honor. Postava Ethana z Přátel ho nicméně proslavila asi nejvíce. Čest jeho památce.

Sdílejte článek