Známe pravdu, kterou jste možná ani netušili! Známá a úspěšná herečka nejenom z Pelíšků se zabila skokem pod metro

Velký smutek v duši musela mít herečka, která rozdávala štěstí na jevišti divadla i ve filmových Pelíšcích, kde ztvárnila roli jedné ze studentek. Dagmar Teichamnnová počátkem letošního dubna totiž dobrovolně ukončila svůj život. Udělala to navíc velmi nepříjemným způsobem, skočila totiž pod rozjetý vagón metra. Podle zasahujících záchranářů bez mála čtyřicetiletá žena utrpěla zranění neslučitelná se životem.

Neznámá žena, která skončila život pod metrem, byla herečka

K tragické události došlo 5. dubna 2020 ve stanici Anděl žluté trasy B pražského metra. Tehdy se o tom jen okrajově zmiňovaly černé kroniky. Zpod vagónu jízdní soupravy přivolaní hasiči vyprostili bezvládné tělo ženy, jejíž zranění se neslučovala se životem, jak tehdy médiím sdělila mluvčí zdravotnické záchranné služby Jana Poštová. Deník Blesk však nyní, téměř měsíc po události, zjistil, že nebohá žena byla herečka Dagmar Teichmannová, která se ve svých osmnácti letech objevila v legendárním filmu Pelíšky.

Podle zdroje Blesku, který si údajně nepřál být jmenován, dívka trpěla vážnými psychickými problémy. Musela totiž opustit Městské divadlo v Mladé Boleslavi, kde dlouhá léta účinkovala a nedařilo se jí ani v osobním životě. Dříve to přitom bývala nadšená herečka plná elánu, která podle svých slov milovala umění a ráda rozdávala radost.

Čtěte také: Budete překvapeni, jaká různá těsta na smažení lze využít. Podívejte se. S jakým vám bude jídlo chutnat nejvíce? My doporučíme hned několik variant. O které se jedná?

Ztvárnila desítky divadelních i filmových rolí

Během šestnácti let, po která účinkovala na prknech mladoboleslavské scény, Dagmar Teichmannová ztvárnila více než čtyřicet rolí a její kolegové na ni rádi vzpomínají.

„Při práci byla vždycky profesionální. Kromě toho, že skvěle vypadala a jeviště jí slušelo, byla i velmi dobrá herečka. Zejména v premiéře české divadelní hry Stará láska nerezaví, zahrála skvěle postavu Kate. Je mi to moc líto,“ uvedl prezident Herecké asociace a režisér Ondřej Kepka, který se zemřelou herečkou v minulosti pracoval na dvou inscenacích.

Dagmar se narodila v Hradci Králové a divadlo podědila po své mamince, loutkoherečce Marcele Teichmannové. Kromě filmu Pelíšky si zahrála také v televizním seriálu Cesty domů či v pohádce Jabloňová panna.