David Hampl
24 října, 2019

Chcete si odpočinout, chcete prospět svému zdraví a také svojí kráse? Pokud ano, nemusíte vždy nutně navštěvovat wellness. Postačí vám unikátní domácí lázeň, k jejíž přípravě postačí obyčejná teplá voda a jedna zcela běžná surovina. Až ji vyzkoušíte, budete překvapení tím, jak blahodárné účinky na vaše tělo dokáže mít. Podívejte se.

Co použít? Je to jablečný ocet

Mnoho lidí má v domácnosti ten běžný lihový, který však není úplně ideální. Pokud hledáte něco, co je lepší variantou, zkuste jablečný ocet. Ten využijete nejenom v kuchyni při vaření, ale využijete ho i ve chvíli, kdy budete chtít prospět své kráse. Ale i zdraví. Je mnoho pozitivních účinků, které tato tekutina za pár korun má.

Má doslova blahodárné účinky

Podívejme se společně na vše, co jablečný ocet dokáže. Pokud vás to zajímá, tak umí dobře působit na krásu vaší kůže, která následně bude v mnohem lepším a zdravějším stavu. Také dokážete efektivně a účinně bojovat proti akné. Zapomenout nelze ani na to, že pomůže eliminovat různé stařecké nebo i jiné skvrny.

Jablečný ocet však musí zaručeně zaujmout každou ženu, protože je dobrým pomocníkem v boji proti vráskám. Opomenout nelze ani to, že umí eliminovat třeba kuří oka, nebo další útvary které se vyskytnou na vašich nohách. Dále je třeba dodat i to, že umí díky svému složení dobře hubit i různorodé bakterie. Jedná se tedy o jednoho z nejlepších pomocníků.

Jak si domácí lázeň připravit? Je to snadné

Není to nic složitého, jelikož hlavními složkami bude jenom voda a jablečný ocet. Důležité je dodržet pouze ten pravý poměr, který je 1:4. To znamená jeden díl octa na jeden díl vody. V případě konkretizování můžeme říci, že by se mělo jednat o 500 ml octa a 2 000 ml vody. Ta by měla být ideálně teplá.

A jak na použití této domácí lázně? Obě suroviny stačí jenom smíchat a následně nalít do nádoby, do které si namočíte nohy. I takto může vypadat domácí wellness, které přinese skvělé výsledky. A jaká je doba máčení vašich nohou? Ideálně 20 minut. Takto opakujte vždy jednou týdně a uvidíte, že po několika týdnech se vaše tělo změní k nepoznání. Jak s ohledem na vaši krásu, tak i s ohledem na vaše zdraví. Přesvědčte se sami.

Sdílejte článek