Co prozradí hvězdy o znamení Berana? Jedná impulzivně a neustupuje

Znamení beran

Berana charakterizuje oheň, proto jsou lidé narození v tomto znamení ambiciózní a průbojní. Všechno by chtěli mít hned, a prosazují své nápady. Když se pro něco opravdu nadchnou, nebojí se jít si za svým a dotáhnout v věci do konce. Lidé narození ve znamení berana jsou často spontánní a bezstarostní, někdy mají až dětskou radost ze života. Díky těmto vlastnostem to v životě můžou dotáhnout daleko, ale až příliš často se zaplétají do sporů a hádek.

Obsah charakteristiky znamení Beran

 • Muž ve znamení berana: Bojovník plný ideálů
 • Žena ve znamení berana: Silná a energická osobnost
 • Dítě ve znamení berana: Aktivní průzkumník

Charakteristika znamení Beran:

 • Živel: Oheň
 • Planeta: Mars
 • Barva: Červená
 • Kameny: Jaspis, granát, karneol, rubín, ohnivý opál
 • Povaha/pohlaví: Mužská
 • Opačné znamení: Váhy

Muž ve znamení Berana: Bojovník plný ideálů

Pokud se narodí ve znamení berana muž, má v sobě bojovníka, rebela a spoustu ideálů. Aby dosáhl svého, je schopný a ochotný udělat cokoliv, i kdyby s tím jeho okolí nesouhlasilo. Bývá velmi energický, inspirativní, a dobré nápady tahá z rukávu. Pohání ho chtíč prosadit se, který ho dokáže motivovat i ve chvíli, kdy to jiní vzdávají.

 • Silné stránky: Inspirativní, bojovný, tvořivý; umí bojovat za to, po čem touží; má hodně odvahy a pracovních ambicí.
 • Slabé stránky: Někdy je sebestředný a povyšuje své zájmy nad přání ostatních; kompromisy dělá velmi nerad, což někdy vede ke zbytečným konfliktům.

Co má a nemá rád muž ve znamení Berana

Ze všeho nejvíce mu vadí omezování všeho druhu, k životu potřebuje dostatek svobody a volnosti. Potřebuje uznání, rád přijímá komplimenty, a pokud opravdu nemusí, nepřizpůsobuje se. Vzdát se pro něj znamená absolutní porážku, proto vždy potřebuje dosáhnout svého.

Jaký je muž Beran v sexu (jaký je milenec)

I když je silný a respektuje výhradně své názory, v případě vztahu je opravdový romantik. Sní o opravdové lásce, pro níž je ochotný udělat cokoliv; někdy ale její přání nedopatřením přehlédne.

Žena ve znamení Berana: Silná a energická osobnost

Žena narozená ve znamení berana je velmi silná a plná energie. Názory často sděluje zostra, říká pouze to, co si myslí, bez přetvářky a korektního okecávání. Má spoustu ideálů, kterým věří stůj co stůj, a potřebuje se prosadit. I když je nezávislá, potřebuje lásku a pozornost. Pokud v sobě má žena berana, nenechte se zaskočit jejím přístupem k životu. Všechno řeší zpříma a jde si za svým, někdy si neuvědomuje, jak působí na ostatní. Přesto je velmi tolerantní a přátelská, když pochopíte její osobnost, může být blízkou přítelkyní.

 • Silné stránky: Upřímná, přátelská, otevřená; ví, co chce, a jde si za tím; je tolerantní a nemá žádné předsudky vůči lidem ani ostatnímu.
 • Slabé stránky: Těžko se přizpůsobuje něčemu, co se jí nelíbí, a nedokáže předstírat, že je všechno v pořádku.

Co má a nemá ráda žena ve znamení Berana

Předsudky druhých a nízká míra tolerance jí umí zvednout ze židle stejně jako osobní kritika. Neumí se přetvařovat, takže vždy říká, co si myslí …což je někdy na škodu. U přátel oceňuje nejvíce upřímnost a ráda slýchá komplimenty, má velmi hezký vztah ke zvířatům.

Jaká je žena Beran v sexu (jaká je milenka)

Ačkoliv je žena ve znamení berana silná, sebevědomá, a může na okolí působit chladně, potřebuje u blízkého člověka cítit, že pro ni udělá cokoliv. Muž s jistou dávkou dobrodružství v ní může probudit smyslnou a vášnivou ženu, s níž zažije noc plnou rozkoše …tedy pokud bude po jejím.

Dítě ve znamení Berana: Aktivní průzkumník

Dítě narozené ve znamení berana je dost aktivní a má potřebu neustále hledat, zkoušet a objevovat. Už od útlého věku potřebuje jistou dávku svobody, a dodržování pravidel pro něj nebývá jednoduché. Rádo si dělá věci po svém a nevzdává se, dlouho se drží toho, pro co se zrovna nadchne. Připravte se, že dítě ve znamení berana obvykle častěji koná, a teprve poté přemýšlí (ale není hloupé).

 • Silné stránky: chytré, průbojné; má velkou představivost; rádo se učí novým věcem.
 • Slabé stránky: Aktivní, živé, impulsivní; rádo prosazuje vlastní názor, což může působit nedorozumění. Poslušnost a školní kázeň pro něj mohou být překážkou.

Tip: Pokud chcete zvládat nadmíru živé dítě ve znamení berana, veďte ho už odmala ke sportu. Ten ho zbaví přebytečné energie a naučí ho hrát „fair play“, což bude v životě hodně potřebovat, a možná nebude tak často stavět své zájmy nad názory ostatních.