Co prozradí hvězdy o znamení Váhy? Je šarmantní a nerozhodné

Znamení Váhy

Váhy ovlivňuje vzduch, proto jsou lidé narození v tomto znamení čestní a usilují o harmonii. Soulad je pro ně důležitý v každém směru života, vyhýbají se proto spěchu a stresu, z čehož pramení jejich pověstná nerozhodnost. Žádné jiné znamení neoplývá takovým šarmem jako váhy; to z nich dělá skvělé diplomaty a společníky, kteří rozproudí každou společnost. Váhy mají předpoklady k umění, a hodnoty jako je dobro, pravda a krása hledají v každém směru svého života.

Co si řekneme z charakteristiky znamení Váhy

 • Muž ve znamení Vah: Tichý, ale schopný
 • Žena ve znamení Vah: Silná a obětavá osobnost
 • Dítě ve znamení Vah: Myšlenkami mimo realitu

Charakteristika znamení Váhy:

 • Živel: Vzduch
 • Planety: Venuše
 • Barva: Růžová a světle modrá
 • Kameny: Růženín, modrý topas, akvamarín, turmalín
 • Povaha/pohlaví: Mužská
 • Opačné znamení: Beran

Muž ve znamení Váhy: Vždy milý a ochotný

S mužem narozeným ve znamení vah se nebudete nudit, má smysl pro humor a tvořivou povahu. Ke svému okolí je vždy milý a dobrosrdečný, v kombinaci s klidnou povahou z něj může být skvělý společník. Někdy více přemýšlí než mluví, občas proto jenom pozoruje okolí, aniž by se nějak zapojoval.

 • Silné stránky: Rozvážný, zdrženlivý, férový, klidný; než něco udělá, vždy nejdříve zváží pro a proti; umí urovnávat konflikty
 • Slabé stránky: Nerozhodný, občas líný; často přenechává iniciativu druhým, čímž přichází o příležitosti

Co má a nemá rád muž ve znamení Vah

Klidnou povahu může ve znamení vah dokáže rozčílit násilí, a nepochodí u něj ani urážky, drsná slova nebo jinak hrubé chování. Rád si dělá, co chce, svoboda mu proto nesmí chybět. Potěšit ho dokáže dobrá hudba, a pokud jim nechybí vtip, tak i umění nebo poezie.

Jaký je muž Váhy v sexu (jaký je milenec)

Od muže ve znamení vah nečekejte žádnou divočinu, k běžnému i sexuálnímu životu mu obvykle stačí „volnější tempo“. Své partnerce bude věrným a spolehlivým společníkem, a pokud bude moci volně dýchat, projeví se jeho vášnivá povaha.

Žena ve znamení Váhy: Důvěřivá a zranitelná

Inteligence ani bystrý postřeh ženě ve znamení vah nechybí, stejně jako vnímavost a pochopení. Věří v dobro a snaží se ho zastávat, její povaha je ale velmi citlivá, takže pokud jí někdo kazí snahu, vezme si to k srdci. Ke svému okolí je tolerantní a umí se přizpůsobit, nechybí ji smysl pro humor.

 • Silné stránky: Týmová hračka; analytička; na problémy se umí podívat z více pohledů a ty následně zhodnotit
 • Slabé stránky: Ve snaze vyhovět ostatním někdy zapomíná, co sama chce

Co má a nemá ráda žena ve znamení Vah

Jestli ženě ne znamení vah něco opravdu vadí, je to agresivita a násilí, kterému se vyhýbá všemi možnými způsoby. Nemá ráda nespravedlnost a zbytečná omezování, ať už se týkají jí samotné nebo jejího okolí. Zakládá si na klidném prostředí a dobrými vztahy mezi lidmi. Baví ji hudba, umění všeho druhu, a táhne ji to k přírodě a všemu živému.

Jaká je žena Váhy v sexu (jaká je milenka)

Svého partnera chce udělat šťastným, v ničem ho proto neomezuje a naslouchá mu. Má pochopení pro spoustu věcí, je nezná a milá, což by měl partner respektovat a nenutit ji do přílišných extrémů.

Dítě ve znamení Váhy

Dítě narozené jako váhy bude odmala klidné a nekonfliktní, a chová se velmi ohleduplně ke svému okolí. Na druhou stranu neumí někdy říkat „ne“ a nepozná, když ho okolí využívá. Nechce nikomu ublížit, a dává si na to velký pozor, svou klidnou povahu využívá často k umění.

 • Silné stránky: Inteligentní, hodné, klidné, férové, ohleduplné, spolehlivé
 • Slabé stránky: Často bývá líné a rádo zneužívá své roztomilosti, aby se povinnostem vyhnulo

Tip: Děti ve znamení váhy jsou sice líné, ale také velmi chytré, takže se pokusí vyvléknout z povinností kdykoliv to bude možné. Trvejte proto na svých požadavcích a snažte se je disciplinovat už odmala – někdy se jim sice nebude chtít, ale nakonec se vší pečlivostí udělají, co po nich žádáte.