Michaela Dvořáková
17 ledna, 2023
, ,

Mnoho lidí se nemohlo dočkat, až skončí minulý rok. Začátek roku 2023 přináší každému znamení zvěrokruhu něco jiného. Pro některá znamení zvěrokruhu bude letošní rok velmi šťastný. Hvězdy vám slibují nádherný život plný štěstí, radosti a pohody. Patříte mezi tato čtyři znamení, která mají největší štěstí? Podívejte se, jestli mezi ně patříte.

Býk

Život Býků bude naplněný takovou radostí, že si nebudete mít na co stěžovat. V první polovině roku budete velmi vytížení, ale to pro vás zaručeně není žádná novinka. Vaše pracovní morálka bude velmi dobrá a vaše projekty budou mnohem úspěšnější než dříve. Díky tomu vyděláte více peněz nebo získáte povýšení. Kariéra i rodinný život budou v naprostém pořádku.

https://unsplash.com/

Rak

V minulosti jste neměli štěstí v lásce, ale to se nyní změní. Nejlepší období vás čeká od 15. května do 27. července. Soustřeďte se na tyto měsíce, kdy bude váš milostný život na samotném vrcholu. Připravte se na to, že možná budete připravovat i svatbu. Úspěchy vás ale potkají také v kariéře a možná také vycestujete do země, kterou jste chtěli navštívit již dávno.

Panna

Poslední dva roky pro vás byly obdobím plným změn. Rok 2023 nebude jiný. Nyní se můžete těšit na úspěch, vítězství a štěstí. Získáte příležitost všem dokázat, že dokážete překvapit a stojíte za to. Život bude nejkrásnější v červenci, srpnu a září. Stejně krásné zážitky ale získáte také v listopadu. Právě na konci roku můžete očekávat nečekanou událost, která vám udělá velkou radost.

https://unsplash.com/

Vodnář

Tvrdě pracujete již celé roky a stále věříte, že se vám to vyplatí? V roce 2023 se začnou formovat vaše sny ve skutečnost. Naskytne se vám mnoho příležitostí a šancí, které byste měli využít naplno. Díky tomu se posunete v kariéře i osobním životě. Zdravotně na tom budete nejlépe v květnu a červnu. A těšit se můžete na překvapení v milostném životě.

Zdroj: tudasfaja.com

Sdílejte článek