Známý japonský léčitel Katsudzo Nishi odtajnil jedinečných 7 cvičení, která jsou určena výhradně pro ženy. V čem jsou dobrá? Pomohou jim poznat jejich tělo, zlepšit zdraví, ale i něco dalšího. Co přesně? -
Menu

Známý japonský léčitel Katsudzo Nishi odtajnil jedinečných 7 cvičení, která jsou určena výhradně pro ženy. V čem jsou dobrá? Pomohou jim poznat jejich tělo, zlepšit zdraví, ale i něco dalšího. Co přesně?

Japonské léčitelství je něco, co je po celém světě nejenom známé, ale je to i něco, co je velmi obdivované. Není se čemu divit, jelikož jsou jasně patrné výsledky, které může přinést. Ty má za sebou i známý léčitel Katsudzo Nishi, který aktuálně odtajnil své metody. Jeho 7 cvičení pro ženy ukazuje, jak mohou zlepšit své zdraví i svůj život.

Kdo je to Katsudzo Nishi?

Jde o skutečného mistra ve svém oboru. Už jenom proto, že mu byla diagnostikována zákeřná nemoc a lékaři mu moc šancí na plnohodnotný život nedávali. O se však rozhodl dát sbohem klasické medicíně a zkoušel tu přírodní. To se nakonec ukázalo jako skvělá volba a Katsudzo Nishi nejenom že žil plnohodnotný život, ale stal se také uznávaným odborníkem. A mnoho zkušeností a dovedností aktuálně předává dál.

Unikátní systém cvičení

Co je na jeho cvičení tak unikátního? Je to především propojení celé řady stylů. Katsudzo Nishi propojuje unikáty medicíny starověké řecké a starověké egyptské, tibetské a čínské, ale využívá třeba i jógu. Toto všechno dohromady vytváří jedinečný funkční koncept, který má výsledky. Chcete je zažít? Zde je soubor jednotlivých cvičení.

Cvik 1

Začínáte v leže a snažíte se navodit pocity spojené s odpočinkem. Dýchejte hluboce a klidně. Představujte si, že jste na místě, které je klidné a krásné. Dejte ruce od sebe na podložku, pokrčte nohy a dejte je na jednu stranu vašeho těla. Nadechněte se, směřujte je na druhou stranu a vydechněte. Při pohybu nohou otáčejte svou hlavu, a to vždy na druhou stranu, aby se vaše tvář dotýkala podložky. Opakujte 5x.

Cvik 2

Lehněte si opět na záda. Ruce dejte podél těla tak, aby dlaně byly směrem dolů. Pokrčte nohy, pomalu zvedejte svou pánev a snažte se vydržet co možná nejdéle. Zapřeni buďte chodidly a také lopatkami. Mělo by dojít k zapojení mnoha typů svalů. Vydržte v této pozici několik vteřin a povolte. Opět je třeba cvik opakovat, a to v ideálním případě pětkrát.

Cvik 3

Tento cvik naopak začínáte v leže na břiše. Natáhnete nohy a před sebe také ruce. Nyní je třeba zvednout pravou nohu a levou ruku, chvíli držet a povolit. Poté to samé s druhými končetinami. Vždy je držte ve vzduchu pár vteřin a potom povolte. U každé končetiny opakujte cviky klasicky pětkrát.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Šílenství začíná! Češi začínají vykupovat potraviny ve velkém. O jaké…

Koronavirus je celosvětové téma a v České republice tomu není jinak. Oběti ve světě stále přibývají a virse už dostal…
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…