Zoufalá, smutná a opuštěná toulavá fenka dostane dáreček s překvapení: Sledujte její krásnou reakci, když jej personál útulku rozbalí! – úplně ožije (VIDEO)

Občas umíme být smutní a upadnout do nepříjemných depresivních stavů, které nám rozhodně nesvědčí. Není ovšem v lidských silách, abychom neustále byli šťastní a spokojení. Občas je potřeba si trochu postěžovat nebo zažít smutek, protože to k životu prostě patří. V takovém případě je vhodné potěšit lidi nějakým dárkem či balíčkem, který by je rozveselil. Přesně to je případ smutného pejska, který dostal dárkový balíček. Jakmile se otevřel, vyskočil radostí a celý svět byl zase veselý.

Jeden z tisíců

V dnešním příběhu nečekejte hrdiny lidi, ale pejska, který se dlouhou dobu sám toulal po ulicích. Takových psů se pohybuje po světě na tisíce, tak čím je zrovna tento pes výjimečný? Hrdinu z něj udělala reakce při otevření dárkového balíčku, který dostal od svých zachránců. Pejsek byl dlouhou dobu velmi smutný, a tak nikdo netušil, co s ním balíček s překvapením udělá. Naštěstí vše dobře dopadlo a smutný pejsek v okamžiku přestal být smutným pejskem. Jeho reakce překvapila naprosto všechny a video přeletělo svět.

Stále hledají domov

V dnešní době není žádným tajemstvím ani zvláštností, že se po světě pohybuje tisíce toulavých psů bez domova. Jejich osudy jsou mnohdy velmi smutné a jejich životy nekončí v mnohých případech vůbec dobře. Myslíme si, že se toulají dobrovolně, ale ve skutečnosti většina z nich hledá domov a lidi, u kterých by mohli žít. Navzdory usilovnému hledání se často stane, že je takový pes odchycen. V takovém Rumunsku se to děje velmi často, protože tato země je na množství toulavých psů jednou z nejznámějších.

Čtěte také: 13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost!

Krutý osud pejsků

Jeden z pejsků, kteří se po rumunských pláních potulovali, byl i pes Dora. Hledal domov, ale byl odchycen a dán do útulku. Dostal se ovšem do útulku, kde pejskům není dáno moc prostoru k tomu, aby si jej vybrala jiná rodina. V případě, že si pejska v poměrně krátkém časovém intervalu nikdo nevybere, je často usmrcen. Může za to zřejmě fakt, že v Rumunsku je opravdu velké množství toulavých psů, nicméně je to velmi kruté řešení.

Reakce k nezaplacení

Pejsek Dora měl ovšem jedno velké štěstí. Z ulice jej zachránila organizace na záchranu zvířat, která v Rumunsku pracuje. Když ji organizace venku našla, Dora měla velké zdravotní i psychické problémy, byla podvyživená a nevěřila lidem. Působila velmi smutně, o čemž nasvědčoval i způsob jejího pohybu. Trvalo velmi dlouhou dobu, než se dala opět do pořádku. Po čase o ni projevil zájem nový majitel. Byla to žena z Velké Británie a první co udělala, bylo, že Doře poslala dárkový balíček plný pamlsků a hraček. Byl u toho dokonce i dopis s obrázkem. Jakmile to Dora uviděla, její reakce byla k nezaplacení. Přesvědčte se sami na fotografiích i videu.