Zoufalý muž přišel během několika málo hodin o vše, co miloval

Naše životy se někdy mohou z ničeho nic změnit téměř z minuty na minutu, z vteřiny na vteřinu. Život, který jsme měli předtím, už se nikdy nevrátí. Bohužel se tyto změny častěji dějí směrem k tomu horšímu, do našeho života zasáhne tragédie. Stejně tak to bylo i v případě mladého muže jménem Craig Renton a jeho těhotné manželky Heidy.

Jako blesk z čistého nebe

Vše začalo jako každý jiný obyčejný den, šli se spolu projít, ale žena se najednou začala cítit divně, nebylo jí dobře a po chvilce na ulici omdlela. Muž okamžitě zavolal sanitku, která ženu odvezla do nemocnice. Lékaři zjistili, že ženě se dostatečně neokysličuje mozek, a rozhodli se jí okamžitě operovat. I když o její život na operačním sále tým lékařů bojoval celé hodiny, jejich boj byl marný. Heidy se jim bohužel zachránit nepodařilo a ona zemřela.

Osud je někdy krutý až příliš

Lékařům se ale podařilo zachránit jejich nenarozenou holčičku. Lékaři se tak zdrceného Craiga zeptali, zda chce vidět alespoň ji. Craig byl samozřejmě velmi zmatený, právě mu zemřela žena, se kterou plánovali rodinu, nevěděl, jak se zachovat, ale rozhodl se, že se na holčičku podívá, neboť je to vlastně kousek jeho milované ženy, který jejím prostřednictvím bude žít dál. Holčička byla krásná a měla se poměrně k světu, muž si tak už v hlavě začal během několika málo hodin plánovat, jak pro ně dva zařídí nový život, a částečně tak alespoň realizuje to, o čem s Heidy snili. Bohužel i v tomto případě ale nemilosrdně zasáhl osud. I když se lékaři pomocí přístrojů snažili holčičku udržet při životě, ona po patnácti hodinách rovněž zemřela., v Craigově náručí. Craig tak během několika hodin přišel o dvě osoby, které na světě milovat nejvíc, a jeho život se během jednoho dne obrátil o více než tři sta šedesát stupňů. Bohužel někdy naše životy neřídíme pouze my.

Čtěte také: Žena zemřela na rakovinu, ale nezapomněla se rozloučit