David Hampl
6 června, 2019

Také patříte do skupiny lidí, kteří si čas od času rádi něco zazpívají? Pokud ano, jistě dáte za pravdu tomu, že si můžete zpívat třeba doma ve svém pokoji, v koupelně, ale například také v autě. Není to nic neobvyklého. Ostatně dokazuje to i tato nahrávka. Jde o záběr z vozu, kde jede dcera se svým otcem. A ten ukazuje, že zpěv opravdu miluje, protože se mu věnuje právě po celou dobu jízdy.

Dcera se rozhodla tátův zpěv natočit

Jezdí s ním pravidelně a dlouho a tak samozřejmě ví, že je jenom málo dní, kdy by si její otec v autě nezpíval. Kromě poslechu a toho, že se k němu přidává se nyní rozhodla k tomu, že ho natočí. Přišlo jí to jako něco velmi zajímavého. Jenom díky tomu, že se video následně objevilo na internetu můžete i vy posoudit, zda mužův zpěv stojí za to, nebo se jedná o dalšího samozvaného zpěváka, u kterých by bylo lepší, když bude ticho.

Co muž zpívá?

Je to jedna z jeho oblíbených písní. A nutno říci, že je poměrně známá. I vy jste ji jistě slyšeli a pokud nezvládáte slova, jistě vám není cizí samotná melodie. O jakou písničku se jedná? Je to song od poměrně známého a populárního Chrise Stapletona. A o jakou se jedná písničku? Její název je Tennessee Whiskey. Pokud vám název písně nic neříká, zkuste si pustit video a uvidíte, že tuto píseň zcela jistě znáte. A pokud ne, alespoň si rozšíříte své hudební obzory.

Mužův zpěv vás zaručeně ohromí. Tím si buďte jisti

Je velmi dobře, že jeho dcera neváhala a rozhodla se k tomu, že jeho zpěv natočí. O něm totiž musíme říci, že je opravdu dokonalý. A to přitom nejde o žádného známého zpěváka, který by někde vystupoval nebo by se zpěvem živil. je však třeba říci, že by mu to rozhodně šlo. Ostatně posoudit to můžete sami. Jeho hlas je dokonalý a tím, že si video pustíte jednou, zcela určitě neskončíte. Nevěříte? Zkuste to a potom nám dejte vědět do komentářů.

Sdílejte článek