Zpívající ženich? Jeho „Hallelujah“ v portugalském pojetí dojalo celý kostel!

„Hallelujah“ dnes patří mezi nejpopulárnější romantické písničky vůbec. Nebylo tomu tak od počátku. Autorem písně je Leonard Cohen, který ji napsal v roce 1984. Zapadla. Až v roce 1991 ve verzi Johna Calea získala jistou popularitu, ale největšího věhlasu se jí dostalo až později, kdy ji přezpívali různí interpreti. Pro tentokrát si píseň vybral i ženich, který ji zazpíval své nevěstě přímo na svatbě. To ale není vše, na nevěstu čekalo ještě jedno překvapení.

Krásný hlas linoucí se kostelem

Tato nevěsta má opravdu štěstí, její snoubenec vypadá božsky, k tomu vládne zlatým hlasem. Sám jí to dokazuje každodenně a neopominul své nadcházející zdůraznit svou lásku hudbou též na svatbě. Pro tento účel si vybral píseň „Hallelujah“, kterou zazpíval v portugalštině. Tento fakt nepřekvapuje, protože také v češtině nazpívala píseň řada interpretů, mimo jiné Jitka Zelenková, Lucie Bílá, Wabi Daněk nebo Jakub Smolík. Nutno říci, že tento portugalský zpěvák má božský hlas a jeho pojetí zní kouzelně v doprovodu kytary.

Překvapení z uličky

Na zpěv svého partnera je mladá nevěsta zvyklá, ale najednou snoubencův krásný hlas utichne a z uličky se začne linout hlas jednoho ze svatebčanů, tím to ale nekončí, protože mikrofonu se ujímá také žena v dlouhých fialových šatech, která by mohla strčit do kapsy leckterou profesionální zpěvačku. Ke sborovému choru se přidávají další a další hosté, kteří chtějí potěšit milovanou nevěstu. A podaří se jim to maximálně.

Čtěte také: Policista adoptoval holčičku, kterou se mu podařilo zachránit

Slze ukápla nejen snoubence

Krásná melodie, dechberoucí hlas a velmi emotivní text nenechá chladným nikoho. Rozhodně ne nevěstu, které ukápne nejedna slza. Ale není sama, také hosté jsou hudebním příspěvkem nadšeni a velmi dojati, zejména mladý muž v první řadě. Mít takovou vsuvku během obřadu je něco, co by chtěl zřejmě každý. Ne všichni ale umí zpívat jako tento mladý muž, který stojí před oltářem se svou krásnou nevěstou.

Zdroj: viralomania.com