Zpověď DiCapriovy milenky! Při sexu si nasadil sluchátka a hlavu zakryl polštářem!

Leonardo DiCaprio je bezpochyby jednou z největších hvězd Hollywoodu. Jeho herecké schopnosti a charisma si získaly srdce nejen u diváků, ale také u mnoha žen po celém světě. Nicméně, nedávné zprávy od Playboy modelky Hieke Konings odhalují temnější stránku slavného herce. Konings tvrdí, že DiCaprio má v posteli nechutné zvyklosti a místo něžností preferuje sluchátka a polštáře. V následujícím článku se podíváme na tyto kontroverzní tvrzení a prozkoumáme, zda je v nich nějaká pravda.

View this post on Instagram

A post shared by Leonardo DiCaprio (@ilovedicapriooo)

Excentrické Chování

Leonardo DiCaprio je znám svým excentrickým chováním a nekonvenčním životním stylem. Sláva, kterou získal díky svým hereckým výkonům, mu umožňuje si dovolit luxusní až bizarní způsoby života. Nicméně, tvrzení Playboy modelky Hieke Konings jdou ještě o krok dál a zaměřují se na jeho sexuální preferenci.

Čtěte také: Dva zamilovaní lidé se setkali po 55 letech a vzali se

Podle Konings, která měla s DiCapriem intimní vztah, má jeho chování v posteli od romantiky a něhy daleko. Místo toho, aby se soustředil na vzájemné potěšení a intimitu, DiCaprio upřednostňuje sluchátka a polštáře. Toto neobvyklé chování ji pohoršovalo a vedlo k pocitu, že je pouze náhradníkem a předmětem na uspokojení.

Názory na DiCapriovo sexuální chování jsou rozdělené. Někteří ho obviňují z toho, že je sobecký a neempatický milenec, který se nesoustředí na potřeby své partnerky. Jiní věří, že každý má právo na své sexuální preference a že DiCaprio by neměl být odsuzován za to, jak se rozhodne trávit svůj čas v posteli.

Výstřednosti

DiCaprio je známý svými výstřednostmi a nekonvenčním životním stylem. Patří sem také jeho záliba v cestování a životním prostředí. Je aktivním zastáncem boje proti změně klimatu a věnuje mnoho času a finančních prostředků na podporu různých environmentálních projektů.

Kariéra

Leonardo DiCaprio začal svou hereckou kariéru jako dítě a postupně se vypracoval na jednoho z nejuznávanějších herců své generace. Jeho role v filmech jako Titanic, Velký Gatsby a Vlk z Wall Street mu vynesly ocenění a uznání jak od diváků, tak od kritiků. DiCaprio je také známý svými vztahy s dalšími slavnými osobnostmi, jako je supermodelka Gisele Bündchen a herečka Blake Lively.

Současnost

V současnosti se DiCaprio stále angažuje ve filmovém průmyslu a pracuje na nových projektech. Jeho popularita neklesá a diváci se stále těší na jeho nejnovější výkony na plátně. Mimo svou hereckou kariéru se také věnuje filantropii a podporuje různé charitativní organizace.