Způsob, jakým držíte svého muže za ruku odhaluje hodně o Vašem společném vztahu!

Pamatujete si ještě, jaké to bylo hezké, když Vás Váš osudový muž chytil poprvé za ruku? To jsou ty hezké chvíle, kdy si přejeme, aby den trval věčnost. Toto navenek malé gesto však o vašem vztahu může prozradit hodně. Jak držíte svého partnera za ruku Vy?

Dlaně směřující k sobě

[hana-code-insert name=’google‘ /]Pokud se držíte za ruce takto, znamená to, že Váš vztah je založen na pocitech, ale vášeň se už někam vytratila. Také to znamená, že ten, kdo má dlaň směrem dolů má silnější osobnost, často přebírá iniciativu a je rozhodující.

Propletené prsty

Pokud si při držení rukou proplétáte prsty, je mezi Vámi silné a vášnivé spojení. Když se chytíte za ruce, je pro Vás důležité, abyste svého muže chytili pevně a s jistotou. Pokud jeden z partnerů ruku uvolňuje, není to velmi dobré znamení.

Držení se s pomocí jednoho prstu

Pokud se držíte takto, je to jasné znamení, že oba upřednostňujete svou nezávislost. Takové páry dokáží jeden druhého respektovat a svému muži dáte prostor a dostatek soukromí. Také to ale může znamenat, že jako pár procházíte nějakým citlivým okamžikem, kde se jeden z Vás domnívá, že by bylo možná lepší, abyste byli opět jen přátelé.

Podpora druhé ruky

Pokud se držíte partnera tímto způsobem, je to obvykle znamení toho, že vztah mezi Vámi dvěma je stále vážný. Bohužel, není to vždy jen dobré znamení. Také tím lze dávat najevo, že si partnera přivlastňuje.

 Oficiální držení při loktech

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Takto se páry drží většinou na nějaké společenské události. Pokud se však takto držíte i mimo takové události znamená to, že hledáte ochranu a ve vztahu se cítíte trochu nejistě.

Když se držíte jen konečky prstů

To častokrát znamená, že partneři věci necítí stejně. Ten, kdo za ruku táhne se snaží, aby jeho partner naskočil na podobné tempo. Je to také známkou toto, že ve Vašem vztahu se již nachází jistá rutina.

Když se nedržíte vůbec

Pokud se Vám Váš partner vyhýbá a nechce Vás chytit za ruku, je to znamení toho, že už k Vám necítí to, co kdysi. Také to ale může znamenat jakýsi ostych nebo to, že touží po soukromí, chce být chvíli sám. Nedělejte však ukvapené rozhodnutí. Pravděpodobně se nemáte čeho obávat.