Způsob, jakým překřížíte prsty, ukazuje, jaký druh člověka jste

V klidu se posaďte, sepněte ruce a překřižte prsty. Prohlédněte si své ruce a podívejte se na to, jakou polohu vaše prsty mají. Proč? Jelikož to hodně vypovídá o tom, jací ve skutečnosti jste. Níže vám odhalíme pravdu o tom, co o vás poloha vašich rukou reálně říká. Věci to jsou vskutku zajímavé.

Levý palec nahoře

Máte lev ý palec nahoře? Pokud ano, tak se můžete považovat za osobu, která je velmi praktická. Každé rozhodnutí promyslíte, aby bylo skutečně tím nejlepším. Vždy zvažujete klady a výhody a málokdy něco rozhodnete spontánně. To vás sice může dělat nudného, ale ne až tak moc. Mnozí lidé vás vyhledávají kvůli radám, a tak jste oblíbeným členem společnosti. Zaujme také váš smysl pro humor, který baví každého. Jste velmi oblíbenou osobou jak v osobním, tak často také v profesním životě.

Palce vedle sebe

Pokud jsou vaše palce vedle sebe, ukazuje to na fakt, že jste takzvaným perfekcionistou. Že vše musí být naprosto dokonalé, a to stejné očekáváte také od ostatních. Kladem může být vaše obětavost, negativem až příliš vysoké cíle. Jste člověkem, který je upřímný a který dokáže vyslechnout druhé. Upřímnost oceňujete i na druhých. Mnohdy však můžete mít pedantské sklony a ostatní opravujete. Pokud by se vám toto chování povedlo potlačit, tak budete velmi oblíbeným člověkem, na kterého je ve všech ohledech spolehnutí.

Pravý palec nahoře

Co když sepnete ruce tak, že máte pravý palec nahoře? Potom jste osobou, která se nebojí ukázat emoce. Dokážete se do druhých vcítit, stejně jako vám nedělá problém řadu věcí velmi intenzivním způsobem prožívat. Dokážete vidět něco, co ostatní mohou přehlédnout. Problémem může být vaše rozhodování, jelikož k němu může docházet často právě pod tíhou emocí, což ovlivní váš celkový úsudek. Dokážete se vcítit do ostatních a ti vás velmi často vyhledají ve chvíli, kdy potřebují psychickou oporu.