Zveřejněné obrázky zesnulé princezny Diany vyvolaly na veřejnosti opravdu velký rozruch. Co je na nich zachyceno a proč mohou být znepokojivé?

O princezně Dianě snad slyšeli všichni. Tato růže, jak se jí přezdívalo, vyvolala ve světě spoustu radosti, pozdvižení a otázek. Do dnešní doby se o princezně stále mluví a její smrt není stále úplně vyjasněna. Ví se tedy, co bylo příčinou, nicméně není jisté, kdo za tím ve skutečnosti stál. Konspiračních teorií je všude celá řada a nikdo si není ničím pořádně jistý. Jsou samozřejmě spekulace, na kterých se shoduje velká část společnosti, nicméně to vůbec nemusí být pravda. Na veřejnost ovšem kdysi unikl jeden zajímavý obrázek s princeznou, který následně vyvolal také velké pozdvižení. Dnes si na to trochu posvítíme.

Legenda britské rodiny

Princezna Diana je stále velkou legendou britské královské rodiny a jakékoliv zprávy o jejím životě přitahují nejen Brity, ale lidi z celého světa. Když se ovšem na internetu objevil její obrázek v šatech jako panenka, všichni přestali v tu chvíli dýchat. Nikdo nečekal, že by princezna mohla takovou fotku mít. Nakonec se ovšem ukázalo, že se jednalo o velký podvod.

V srdci stále naživu

Na fotografii, která kdysi unikla na veřejnost, vypadá princezna Diana úplně jinak než na svých ostatních fotkách. Tvář, kterou na ní můžeme vidět je plná tajemství a přitahuje opravdu velké množství pozornosti. Princezna Diana je stále naživu v srdcích mnoha lidí a stále je velkou ikonou stylu. Vzpomínka na její život tu bude s námi stále a jakmile se řekne jméno britské královské rodiny, vždy se nám jako první vybaví princezna Diana. Byla dokonce dávána do souvislosti s matkou Terezou.

Čtěte také: Ztrácíte vlasy? Zkuste tento recept, který opět stimuluje jejich růst a zajistí jejich dokonalou hustotu

Princezna bez bot

Fotografie, která se objevila na internetu, ovšem prolomila určitá tajemství. Princezna je na ní vyobrazena bez bot a má na sobě průsvitnou halenku, pod kterou můžete vidět spodní prádlo. Její úsměv je stále s ní, a právě takto chtěla vypadat na oficiálním portrétu. Jde ovšem o portrét, který má s princeznou Dianou opravdu velmi málo společného.