Zvětšení rtů se nepovedlo, jak mělo

Kosmetické ošetření je v posledních letech čím dál populárnější, a to především u žen. Nenechávají si upravit pouze poprsí, ale čím dál častěji sahají také po jiných zákrocích, například vyplnění rtů. Bohužel ne každá operace dopadne dobře, a i když to na začátku tak špatně nevypadá, po několik dnech mohou být ženy zděšené.

Nepříjemné překvapení za několik tisíc korun

Jako jeden příklad za všechny uveďme operaci paní Ruby, která chtěla větší rty. Po operaci ale bohužel musela odjet do nemocnice, protože se stala chyba, která Ruby stála krásnější vzhled. Mnoho lidí může tvrdit, že Ruby žádnou plastiku nepotřebovala, ale ženy už jsou prostě takové – nikdy se sebou nejsou spokojené a raději podstoupí zákrok, aby se cítili lépe. Bohužel, výsledek se vždy nemusí podařit, což byl právě její případ.

Kdyby Ruby věděla, jak to nakonec po operaci všechno dopadne, rozhodně by na zákrok nešla. Vylepšit svůj vzhled ale chtěla především pro vlastní pocit, a také aby se líbila mužům. Svou zkušenost pak sdílela na sociálních sítích, kde ukázala, jak vypadala po operaci. Chce tak varovat ostatní ženy, které se pro podobný zákrok rozhodují. Dík fotkám můžete vidět, jak Ruby po operaci vypadala a podle toho se také cítila.

Čtěte také: Talentovaná dívka svou jízdou na ledě vyrazí všem dech

https://www.webniusy.com/

Po operaci přišla prudká reakce

I když Ruby nevypadala vůbec dobře, a nakonec muselo dojít k tomu, že musela být ošetřena v nemocnici, našli se i lidé, kteří se jí posmívaly a komentáře byly velmi zlostné. Dokonce ji někdo přirovnal k Homerovi Simpsonovi, animované postavičce. Většina lidí na internetu si ale její příběh vzala k srdci a objevily se ženy, které se díky jejímu příběhu nakonec na plastiku vykašlaly.

Alergie se může projevit okamžitě po operaci. Bohužel není možné zjistit, jestli na látku alergičtí budete. Někdo ale nepsal, že skutečnost, že bude mít reakci, ho nakonec přesvědčilo o tom, že na operaci nakonec nepůjde. Bohužel, i Ruby už ví, že se nevyplácí jít na zákrok za každou cenu.