Zvládnete najít kostku s číslem 7? Většina lidí to nezvládne. Pouhá 2 % zkoušejících to dokázala a tak se zařadili do skupiny zcela unikátních lidí. Máte na to také?

Rádi luštíte křížovky? Máte rádi hádanky, rébusy a hlavolamy, na které ostatní nemohli přijít? Chcete vyzkoušet opravdovou specialitu, se kterou se potrápila celá řada lidí, ale jen malé procento z nich ji dokázalo úspěšně vyřešit? Lákají vás výzvy? Jestliže ano, pak jste na tom nejsprávnějším místě, na kterém můžete v tuto chvíli být. Připravili jsme si pro vás opravdovou lahůdku, která vám dá rozhodně zabrat a potrápí vaše mozkové závity. Stejně tak potrápí a provětrá vaše smysly a prověří rychlost. Stačí jen najít kostku s číslem 7.

Specialita mezi hádankami

Hádanka, kterou jsme si pro vás dnes připravili, je opravdovou specialitkou mezi hádankami. Potěší každého milovníka hádanek, rébusů, hlavolamů a podobných úloh. Jde o poměrně náročnou hádanku, která rozhodně nepatří mezi ty jednoduše vyřešitelné. Důkazem může být fakt, že její správně vyřešení zvládla pouhá 2% populace, a to už je co říct. A právě vy dnes máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si, zda do této elitní skupiny budete patřit.

Kostka, která neplatí

Zadání úkolu je velmi jednoduché, nicméně jeho řešení už tak jednoduché nebude. Samozřejmě vám níže poskytneme správné řešení, abyste si mohli váš postup ověřit. Je ovšem na vás, zda se na řešení podíváte dříve sami. Doporučujeme být féroví a při řešení hádanky nepodvádět. Oklamali byste pouze sami sebe a výsledek by stál za nic, rozhodně byste z něj neměli radost. A jaký je tedy úkol? Na obrázku množství hracích kostek. Úkolem je najít kostku, která obsahuje číslici 7, a tudíž je nepravá. Zvládnete to?

Čtěte také: 18 směšných koček, které nerozumí významu osobního prostoru. Toto Vás zaručeně pobaví!

Řešení hádanky

Zkuste hádanku vyřešit v co nejkratším čase. Pokud se vám povede, gratulujeme. Pokud ne, nic se neděje a vůbec se tím netrapte. Abychom vás potěšili, přidáváme tedy řešení. Hrací kostka s číslicí 7 se nachází v levém dolním rohu. Přišli jste na to sami nebo se vám to nepodařilo? Ať už tak nebo tak, jste skvělí, že jste se do hádanky pustili.