3 muži zaútočili na policistu, kterého zachránil policejní pes

V roce 2015 zažil policista Todd Frazier nejhorší službu své kariéry. Tři neznámí muži na něj zaútočili při běžné kontrole vozidla. Vyhrožovali mu zabitím, ale velmi brzy sami skončili na zemi pod kontrolou. A to všechno jen díky trénovanému policejnímu psovi jménem Lucas. Čtyřnohý partner policistovi zachránil život, protože se statečně vrhl na útočníky.

shutterstock.com

Šílená past

Policista Todd Frazier jednoho večera v roce 2015 řídil své policejní auto, když zahlédl stát vůz na kraji silnice. Zdálo se mu, že je řidič v bezvědomí. Rozhodl se, že se podívá, jestli je muž v pořádku. Ukázalo se, že to byla velká past. Jakmile se přiblížil k vozu, vyskočili další dva muži a strhla se pořádná rvačka. Jednomu z mužů se podařilo Todda pořezat nožem na koberce do hlavy.

Tři členové místního gangu odvlekli zraněného policistu do lesa. Tam mu vyhrožovali zabitím. Nevěděli ovšem jednu zásadní věc. Todd měl na opasku tlačítko, kterým mohl ovládat zámek na autě. Právě to mu zachránilo život. Jakmile stiskl tlačítko, velmi dobře věděl, že mu jde jeho oddaný partner na pomoc. A věděl, že mu zachrání život.

Čtěte také: Péče o staré rodiče není jednoduchá. Co se může stát?

Německý ovčák šel rychle do akce

Lucas je policejní pes a německý ovčák, který svého psovoda začal okamžitě zachraňovat. Zaútočil na muže a jednoho z nich velmi ošklivě pokousal. Další dva muže to vyděsilo a dali se na útěk. Lucas je jediným důvodem, proč je policista stále naživu. Oba utrpěli zranění, ale podařilo se jim z útoku tří mužů vyjít velmi dobře.

Todd utrpěl několik ran nožem a Lucas musel k veterináři, aby mu spravil poškozené zuby. Celkově si ale poradili s útokem velmi dobře a Lucas se zachoval velmi statečně. Sám se pustil na tři ozbrojené muže a zachránil policistovi život. Nakonec byl Lucas oceněn medailí od organizace PETA i Brookhaven Animal Rescue Leuge za své hrdinství. A Todd by pro svého psa udělal to samé, kdyby se role otočily.

Zdroj: se.laowl.com