4 ženy zjistily, že všechny chodí se stejným mužem!

Moderní vztahy nejsou vůbec jednoduché. Mnoho mužů i žen bojuje s nevěrou, protože seznamování je v dnešní době velmi snadné a rychlé. A buďme upřímní. Existuje mnoho zástupců obou pohlaví, kterým nestačí jen jeden partner. Amanda je mladá žena, která měla díky Instagramu pocit, že ji přítel podvádí. Po rozchodu zjistila něco šokujícího. Měl totiž hned čtyři přítelkyně!

infopast.ru

Podezření na nevěru se potvrdilo

Amanda pojala podezření kvůli komentářům na Instagramu. Potom ho jednoho dne viděla s jinou ženou. Našla si ji na jeho sociálních sítích a po návratu domů jí napsala zprávu. Ta jí potvrdila, že je jeho přítelkyně. Jak se ukázalo, ani tyto dvě ženy nebyly jediné. Při rozhovoru s další dívkou se Amanda dozvěděla věc, o které se nikdy dozvědět neměla.

Muž chodil hned se čtyřmi ženami

Amandin bývalý přítel chodil s jednou dívkou a měl vážný vztah s dalšími dvěma ženami, zatímco chodil s ní. Ve svém videu na TikTok uvedla: „Podváděl. Neexistuje žádný jiný způsob, jak to vyjádřit.“ Amandu tato informace hodně zaskočila, ale rozhodla se proti tomu jednat. Žádná z nich si takové chování nechtěla nechat líbit. Proč by mu to mělo jen tak projít?

Čtěte také: Sámer Issa prozradil v podcastu jaký byl jeho vztah s Agátou Hanychovou! Byla to alkoholička a Žilková po něm jela!

infopast.ru

Čas na pomstu

Amanda a další tři ženy si uvědomily, že je všechny podvedl stejný muž. Vymyslely proto plán, jak mu dát vědět, že o všem ví. A alespoň na chvíli ho uvést do hodně nepříjemné situace. Všechny čtyři se objevily na prahu jeho domu a Amanda to všechno natáčela. Jakmile ho všechny čtyři přítelkyně konfrontovaly, nedokázal nic říct. Jen okamžitě zavřel dveře a schoval se uvnitř domu.

infopast.ru

Příběh se šťastným koncem

Video na TikTok se stalo virálním a získalo přes 6 milionů zhlédnutí. Amanda a další dívky se velmi brzy staly kamarádkami. Nyní jsou za tuto zkušenost vděčné. Zbavily se nevěrného muže a ještě získaly tři úžasné kamarádky. Žádná z nich nečekala, že si tímto způsobem najde nové přátele. Nakonec tedy všechno dopadlo dobře (alespoň pro ženy). Jejich bývalý přítel asi nyní nebude mít jednoduché hledání nové přítelkyně, protože jeho obličej vidělo přes 6 milionů lidí.

infopast.ru

Zdroj: infopast.ru