52Letá žena vstoupila do kadeřnictví a vyšla o 20 let mladší

Účes, péče o pleť a volba oblečení jsou velmi důležité faktory k tomu, aby se žena cítila ve svém těle dobře. S postupujícím věkem a každodenními povinnostmi se mnoho žen začne zanedbávat. Jednoho dne si možná uvědomí, že potřebují velkou změnu a rozhodnou se s tím něco udělat. 52Letá žena se obrátila na slavného vizážistu jménem Christopher Hopkins, který je po celém světě známý jako Makeover Guy.

https://sv.stories.newsner.com/

Žena měla obrovské štěstí

Kadeřník dokáže z každého člověka vytáhnout to nejlepší. Většina lidí se po odchodu cítí úžasně a vypadají mnohem mladší. Na YouTube jeho kanál sledují statisíce lidí a všichni milují jeho odvážné a velké proměny. V listopadu 2019 se k němu rozhodla přijít také žena jménem Maggie. Bylo to velmi emotivní setkání a Hopkins se rozhodl, že si na ní udělá čas.

https://sv.stories.newsner.com/

Emotivní životní příběh

Maggie propukla v pláč, který vyprávěla svůj životní příběh. Asi před rokem se stala vdovou. Její manžel pracoval jako policista a jediný den před odchodem do důchodu zemřel. Žena byla zničená. Přestala o sebe pečovat, protože to podle ní nemělo žádný smysl. Nyní byla ovšem odhodlaná trochu oživit svůj vzhled a zvýšit si sebevědomí.

Čtěte také: Co dnes zlevnilo? Zdražování v Česku se podle odborníků postupně zpomaluje a inflace dál klesá

https://sv.stories.newsner.com/

Obrátila se na toho nejlepšího člověka, protože Christopher Hopkins je známý tím, že dokáže během chvilky změnit lidem jejich životy. Maggie je velmi vděčná za své milované děti a vnoučata. Nechce, aby se dívali na zničenou ženu, která se z ní po smrti manžela stala. Jednoduše potřebuje změnu nejen pro sebe, ale pro celou svou rodinu. Christopher se chopil nůžek a začal dělat zázraky.

https://sv.stories.newsner.com/

Nádherná proměna zralé ženy

Christopher se rozhodl vlasy Maggie lehce zkrátit, ale ne příliš. Dřív měla šedivé kořínky a zbytek vlasů tmavě hnědý. Kadeřník se rozhodl pro odbarvení na velmi světle blond, přirozené líčení a narovnané vlasy. Díky tomuto zákroku vypadá Meggie mnohem mladší, štíhlejší a plná života. Konečně znovu působí velmi pozitivně a ve svém těle se opět cítí nádherně.

Zdroj: sv.stories.newsner.com