6 bratrů šikanovali kvůli vlasům. Potom vyšla najevo pravda

V posledních letech je problematika šikany mnohem větší než dřív. Děti jsou velmi kritické a šikana se neodehrává pouze ve školních lavicích nebo na hřišti, ale také na sociálních sítích. Šest chlapců z jedné rodiny bylo šikanováno kvůli tomu, že mají velmi dlouhé vlasy. Nakonec se jejich matka rozhodla odhalit pravdu o tom, proč se chlapci nechtějí nechat ostříhat jako ostatní děti.

Šikana kvůli vlasům

Děti ve všech věkových kategoriích se mohou setkat se šikanou kvůli mnoha důvodům. Některé z nich jsou doopravdy hloupé. Těchto šest chlapců se muselo vyrovnat s nenávistnými poznámkami od spolužáků kvůli tomu, že mají dlouhé vlasy. Phoebe Kannisto se s tím setkala u svých synů nejen ze strany dětí, ale také ze strany dospělých. Hodně rodičů ji kritizovalo za to, že své syny neostříhá jako všichni ostatní. Jejich důvody jsou krásnější, než si dokážete představit.

https://www.viralomania.com/

Darování vlasů není jen pro holky

Málokdo v jejich okolí věděl, že si chlapci nechávají narůst vlasy, aby je mohli darovat neziskové organizaci, která vyrábí paruky pro děti s rakovinou. Chlapci si nechali růst vlasy celé dva roky, aby je mohli darovat. Nakonec společně získali 5 metrů vlasů, které půjdou na výrobu paruk. Chlapci mají velmi dobré srdce a nechali se šikanovat kvůli velmi dobré věci. Nyní jsou již ostříhaní a svého úsilí rozhodně nelitují. Právě naopak. Jsou pyšní, že získali pro organizaci tolik vlasů.

Čtěte také: A je po dohodě! Hanychová a Soukup opět ve válce. Odnáší to hlavně Rozárka! Přečtěte si o tom, co se stalo!

Šikana je velký problém po celém světě

Bohužel tito bratři nejsou jediní, kdo se potýká s negativním vlivem šikany. Naštěstí oni se nenechali odradit a splnili svůj cíl. Navíc je krásné vidět také matku, která je v tom podporovala. Velmi dobře přitom věděla, že jsou pro společnost trnem v oku. To je dnes bohužel velmi běžné. Jakmile děti (nebo dospělí) vypadají přesně tak, jak si společnost představuje, čelí těžké kritice a šikaně. Těchto šest bratrů si to zažilo ve škole i mimo ni. Svého činu ale nelitují a udělali by to znovu.

Zdroj: viralomania.com