6 pravidel pro šťastné manželství podle Toma Hankse

Tom Hanks a Rita Wilson jsou hollywoodským párem, který ustál zkoušku času. V manželství jsou spolu již neuvěřitelných 35 let! Tento manželský pár nám dokazuje, že pravá láska existuje a dokonce i manželství v tomto byznysu může vydržet po mnoho let. Stále jsou do sebe zamilovaní a jejich láska kvete každým dnem. Proto se podělili o svá tajemství toho, jak toho dosáhli.

en.goodtimes.my

Manželství si musíte dobře rozmyslet

Tom a Rita se poznali v roce 1985, když natáčeli film Blázni a dobrovolníci. On měl manželku a dvě děti, ona byla zasnoubená. O tři roku později se Tom rozvedl a požádal Ritu o ruku. Řekl, že jeho první manželství bylo velmi impulzivní. Až s Ritou si to pořádně rozmyslel a podle něj by to měl udělat každý, kdo chce mít dlouhé a šťastné manželství.

Kompromisy a podpora

Oba manželé udělali hodně kompromisů. Tom např. přešel z katolického náboženství na řecké ortodoxní, protože to pro jeho ženu bylo velmi důležité. A kompromisy jsou ve vztahu velmi důležité. Klíčová je také vzájemná podpora. Tom vždy veřejně chválí svou ženu. Když měla v roce 2015 rakovinu prsu, obávali se, že to jejich manželství zničí. Naopak je to ale hodně posílilo.

Čtěte také: Životní lekce od 80letého muže, která vám otevře oči!

Nezapomínejte na maličkosti

Šťastný vztah nedělají velká gesta, ale maličkosti, kterými projevujete svou lásku každý den. Tom píše své ženě poznámky a nechává je po celém domě. Také jí fotí vše, co se kolem něj děje, když je v práci. Nikdy jí nezapomene popřát hezký den nebo jí říct, s kým se potkal a co měl k obědu. Tyto malé konverzace, fotky nebo vzkazy jsou malým gestem lásky, který se ve vztahu rozhodně počítá.

en.goodtimes.my

Láska za všech podmínek a správná osoba

Tom prozradil, že ho Rita vždy milovala bez ohledu na to, jestli byl hubený, tlustý, plešatý nebo s vlasy. Na vzhledu nezáleží, když se doopravdy milujete. „Mým tajemstvím šťastného manželství je být ženatý se správnou ženou.“ To je podle Toma nejdůležitější na tom, aby vám manželství vydrželo. Najděte tu správnou osobu, vezměte si ji a užijte si šťastný zbytek života jako tento pár.

Zdroj: en.goodtimes.my