A je po dohodě! Hanychová a Soukup opět ve válce. Odnáší to hlavně Rozárka! Přečtěte si o tom, co se stalo!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se ocitli v opět ve tvrdém konfliktu týkajícím se péče o svou dceru Rozárku. Agáta se rozhodla, že nepředá Rozárku Soukupovi, ačkoli Soukup prohlásil, že si pro ni přijede s advokátkou a dokonce i s policií.

Dohoda o péči o Rozárku padá

Problémy mezi Agátou a Jaromírem se opět stupňují a dohoda o střídavé péči o jejich dceru Rozárku je nyní ohrožená. Agáta se rozhodla zrušit dohodu a odmítá předat dceru Soukupovi. Tato situace vyvolala u Jaromíra hněv, ten je odhodlán využít všech prostředků, aby mu dceru předala.

Instagram

Agáta odmítá předat Rozárku kvůli nemoci

Brání tím, že Rozárka je nemocná a má vysoké horečky, a proto nechce, aby ji Soukup přebíral v takovém stavu. Agáta považuje za nevhodné, aby jejich dcera trávila čas ve studiu nebo na Barrandově v kanceláři, zvláště když je nemocná. Agáta se také obrátila na OSPOD a informovala je o situaci.

Čtěte také: Tato třináctiletá dívka vám vyrazí dech! Její zpěv rozhodně nečekáte

Já mu ji nedám. Róza má teplotu a zítra jsme objednané k doktorce. Je nemocná. On mi napsal do mailu, že každý čtvrtek točí s Miroslavem Kalouskem ve studiu, a já nechci, aby má nemocná dcera byla někde na Barrandově v kanceláři. Napsala jsem to na OSPOD a i jemu. Nebudu mu otvírat,“ řekla zoufalá Agáta Hanychová.

Jaromír Soukup neváhá použít všelijaké prostředky

Navzdory Agátiným obavám se Jaromír rozhodl nepolevovat a použít veškeré prostředky k tomu, aby mu byla dceru předala. Soukup prohlásil, že přijede s policií a svou advokátkou. Tvrdí, že Soukup přijíždí s advokátkou i na běžná převzetí, ačkoli tvrdí, že nemá peníze a takové výdaje ho stojí 8 tisíc korun. Agáta důrazně upozorňuje, že dohoda o péči o Rozárku je zrušená a že mu tuto skutečnost sdělila emailem.

View this post on Instagram

A post shared by Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Agáta trpí kvůli jeho chování

Popisuje, jak trpí kvůli jeho chování a jak se snaží omezovat její život. Soukup zakázal Agátě vycestování ve dnech, kdy měla plánovanou dovolenou, protože v těchto dnech měl mít Rozárku. Agáta zdůrazňuje, že se Soukupa zeptala ze své dobré vůle a že mu oznámila, že pokud jí tuto možnost zhatí, zruší dohodu. Agáta tvrdí, že tímto chováním je patrné, že mu na Rozárce nezáleží.

Přistoupila jsem na dohodu, která pro mě nebyla dobrá a ani výhodná. Informovala jsem ho o cestě do zahraničí, ač jsem nemusela. On místo toho zavolal na albánskou ambasádu a ti mi poslali e-mail, kterým mi zakázali vstup do jejich země. I když věděl, že pokud se nedomluvíme, tak tu dohodu zruším. Jemu prostě nejde o to být s Rózou, ale chce mi diktovat, jak budu žít. Chtěl mi zničit narozeniny a dětem dovolenou,“ vysvětlila Agáta.

Zdroj: Extra.cz