Adoptivní mámě se podaří přijmout všechny sourozence, jsou rodina!

Katie Page se rozhodla odstřihnout od bývalého života. Čas nastal po rozvodu, kdy se rozhodla začít znova v Coloradu, protože hory miluje. Udělala dobře, potřebovala přijít na jiné myšlenky.

Katie neměla děti, bojovala s neplodností, proto byla ráda, že jí pastor místní farnosti navrhl stát se certifikovanou pěstounkou. Nejlepší rozhodnutí jejího života jí přivedlo do rodiny tři úžasné děti, a co víc, později zjistila, že jsou pokrevní sourozenci.

Pěstounka pro novorozeně

Katie toužila po veliké rodině. Má totiž obrovské a dobrotivé srdce, k tomu miluje děti. Bohužel v manželství štěstí neměla, proto přijala možnost stát se pěstounkou. Pěstounství je cesta, jak později adoptovat opuštěné dítě. Hned v počátcích se postarala dočasně o čtyři děti v nouzi. Pak najednou zazvonil telefon s nabídkou přijmout dítě v nouzi, které je pouze čtyři dny staré. Katie neváhala a nabídku přijala.

Čtěte také: Příběh chlapce: Život je někdy velmi složitý!

Grayson v roce 2016

Novorozeně ještě nemělo jméno, proto jej Katie pojmenovala Grayson. Psal se rok 2016 a o necelých jedenáct měsíců soud rozhodl o adopci, protože rodiče nejevili o dítě jakýkoli zájem. Zákonná práva byla převedená v roce 2017 na Katie. Ženě se splnilo její celoživotní přání a začala svůj osud a strasti sdílet na sociálních sítích.

Po čase začala Katie uvažovat o přijetí dalšího dítěte k adopci. Jenže plánovat je jedno a realita bývá zcela jiná, proto dlouho telefon nezazvonil. Až opět jednoho dne se ve stejné nemocnici narodila dívenka, opět se jí rodiče vzdali.

Hannah v roce 2019

Stejná nemocnice, dokonce stejné jméno matky na identifikačním náramku. Katie dívenku přijala do rodiny, najednou byli tři. Holčička dostala jméno Hannah. Sourozenci si nebyli příliš podobní, přesto Katie chtěla zjistit více. Nakonec se dozvěděla, že Greyson a Hannah mají stejnou matku.

V červnu 2020 přibyl do rodiny ještě Jackson, další pokrevní sourozenec. Rodina je kompletní. Katie dále pomáhá s pěstounstvím a stará se o další děti, které se ocitnou v nouzi. Nejdůležitější je, že dala šanci sjednotit všechny sourozence a dala jim krásný domov.

https://air.tv/?v=6f9GNaqDTamjM1f-0F0a3A

Zdroj: spotlightstories.co