Adoptovaný muž zjistí, že jeho biologická matka pracuje ve stejném domě

Adoptované děti se často dozví až v dospělosti, že celý život nežijí s biologickými rodiči. Benjamin Hulleberg to měl trochu jinak. Jeho adoptivní rodiče byli vždy velmi otevření a mluvili s ním o adopci. To mu ale vůbec nepomohlo k setkání se svou matkou. Celých 20 let žil s lidmi, kteří ho vychovali. Nepoznal ale ženu, která mu dala život. Až do jednoho osudného dne.

inspiremore.com

Mladá maminka si syna nemohla nechat

Holly bylo pouhých 15 let, když se jí narodil malý chlapec. Ve svém věku musela udělat těžké rozhodnutí a dala ho k adopci. Chlapce si vzali Angela a Brian Hullebergovi, kteří mu poskytli milující domov. Holly se sice chlapce musela vzdát kvůli svému nízkému věku, ale rozhodně na něj nikdy nezapomněla. Hlavně o jeho narozeninách na něj hodně myslela.

inspiremore.com

Po mnoha letech ho znovu našla

Holly je nyní 35 let a má dvě děti. Pracuje jako asistentka lékaře v nemocnici. A shodou okolností Benjamin ve stejné nemocnici vypomáhá jako dobrovolník na oddělení pro předčasně narozené děti. Zároveň pracuje jako suplující učitel na střední škole. Před dvěma lety se Holly snažila syna najít a byla nadšená, jak dobře si její syn žije. Na začátku ho ovšem nechtěla kontaktovat.

Čtěte také: Osamělá dětská duše: Tragický příběh devítiletého chlapce, který zůstal sám!

inspiremore.com

Mladý muž byl překvapený a šťastný

Holly netušila, jestli Benjamin ví o své adopci a nechtěla mu otočit život vzhůru nohama. Celé dva roky ho proto pozorovala zpovzdálí. Mezitím Ben podstoupil DNA test a snažil se svou matku najít. V den jeho 20. narozenin se mu Holly rozhodla ozvat a popřála mu k narozeninám. Myslela, že ji Ben nebude chtít vidět, ale chtěla se mu ozvat a říct mu, že tehdy udělala nejtěžší rozhodnutí svého života.

inspiremore.com

Setkání matky a syna vás zahřeje u srdce

Benjamin byl nadšený, protože svou biologickou matku hledal. Chtěl se proto sejít a jeho adoptivní rodiče nebyli proti. Setkali se hned druhý den po jeho narozeninách. Na tento den čekal 20 let. Holly i Ben byli dojatí, objímali se a plakali. Ben řekl, že to byl jeho splněný sen, když mohl konečně potkat ženu, která mu dala život. A Holly mohla konečně mluvit se svým synem.

Zdroj: inspiremore.com