Agáta v Holčičkách uráží kdekoho, Jitka Čvančarová přešla její výpad s noblesou

Agáta Hanychová. Už přes dvacet let plní mediální a online prostor svými eskapádami, vztahy, dětmi a veškerým svým bytím. Není snad dne, kdy by se o ní neobjevila zmínka v některém internetovém magazínu. Je známá svou krásou, ale také neskutečnou prostořekostí, která někdy hraničí s arogancí nebo hrubostí. Většina lidí mávne rukou, protože je to prostě ta „Agáta“. Jenže jsou věci, které jen tak přejít nejde, což byl spor se dvěma hvězdami tuzemské herecké a pěvecké scény.

Útok, který se nevyplatil

Proč známá influencerka a modelka Agáta Hanychová (38) zaútočila na oblíbenou herečku Jitku Čvančarovou (45)? Agáta se právě oddává své narozené dcerce Rozárce, kterou má s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54), ale ještě v době těhotenství vyvolala svými průpovídkami velkou kauzu. Po skončení karlovarského filmového festivalu totiž komentovala dění ve svém oblíbeném pořadu Holčičky. V té době byl její vztah s Jaromírem v začátcích, přesto už byla těhotná, o to více její výpad překvapil. Rozhodně ale Agáta nečekala, že tuto bitvu nevyhraje.

Zeny.iprima.cz

Obrovská vlna kritiky

Agáta je zvyklá vyhrávat, ale netušila, že rýpnutí do Jitky Čvančarové bude mít tak silný mediální ohlas. Nebývalá vlna kritiky se na Agátu snesla již po zesměšnění manželství Hany Zagorové (†75) a Štefana Margity (66), který nese ztrátu Haničky velmi špatně. Na Čvančarovou naopak zaútočila kvůli její postavě a roli femme fatale například v seriálu Černé vdovy. Komentář o „obtloustlé paní“ způsobil poprask, protože se slovy dcery nesouhlasila ani Veronika Žilková (61), Agáty maminka.

Čtěte také: Žena objevila na zahradě zakopaný bunkr

Jitka přešla komentář s noblesou

Možná čekala Agáta bitvu, ale Jitka přešla komentář s neskutečnou noblesou, dá se říci, že vlepila modelce morální facku, kdy poukázala na roli matky, ke které by měly být děti hrdé za to, co dělá. To pohnulo i samotnou Agátou, která v té době čekala s Jaromírem holčičku, a zveřejnila veřejnou omluvu. Na tu zareagovala i Veronika Žilková, která pochválila dceru za vyřešení problému a mnozí se domnívají, že za urovnáním sporu stála právě ona.