Agátina zpověď se slzami v očích: Mirek Dopita jí zahnul! A dokonce v den jejích narozenin!

Všichni známe Agátu Hanychovou jako okouzlující influencerku, která nepochybně okouzlila srdce mnoha fanoušků. Avšak za zářivou maskou se skrývá žena, jež musela čelit nemalým životním výzvám, včetně nevěry ze strany svého partnera. Tato dvanáct let stará rána, jak sama přiznala, stále bolí a hojí se jen pomalu.

Otevřená zpověď o zradě v den oslav

V jednom ze svých podcastů, který moderuje společně se svou blízkou přítelkyní Ornellou Koktovou, Hanychová odhalila šokující pravdu. Její manžel Miroslav Dopita ji podvedl přesně v den jejích narozenin, když jejich synovi Kryšpínovi bylo pouhých šest měsíců. Tuto bolestnou skutečnost jí oznámili novináři, kteří Dopitu přistihli, jak vchází do bytu jiné ženy.

On mi zahnul na moje narozeniny, když Kryšpínovi bylo zhruba půl roku, tak mi napsali novináři, že ho načapali, jak jde za nějakou holkou do bytu. Doteď jsem se s tím úplně nesrovnala,“ svěřila se Agáta se slzami v očích.

Čtěte také: Muž zachránil želvu pokrytou zvláštními korýši

View this post on Instagram

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Pokus o odpuštění a nový začátek

Přestože byla Hanychová zraněna, rozhodla se dát jejich manželství ještě šanci. Jak sama přiznala: „Ještě jsem to pak s ním zkoušela, ale stejně jsme se po třech měsících rozešli.“ Nakonec se však pár dal znovu dohromady na konci léta 2022, zhruba měsíc po Agátině rozchodu s podnikatelem Jaromírem Soukupem. Dne 28. prosince téhož roku pak proběhla jejich tajná svatba na zámečku v Roztokách.

Narušená důvěra a nejistá budoucnost

I přes obnovený svazek Hanychová otevřeně přiznává, že Dopitovi „stoprocentně nevěří“. Tato slova vrhají stín na budoucnost jejich manželství. Jak dlouho může trvat vztah, ve kterém chybí základní důvěra mezi partnery? Vždyť důvěra by měla být nedílnou součástí každého zdravého svazku.

Otázky kolem manželského svazku

Tato otevřená zpověď vyvolává řadu otázek kolem manželství Agáty Hanychové a Miroslava Dopity. Jak dlouho vydrží jejich svazek bez vzájemné důvěry? Bude Agáta schopna odpustit a znovu plně důvěřovat svému muži? A co když se nevěra opakuje? Tyto otázky zůstávají zatím nezodpovězeny.

Instagram

Společenský rozruch a mediální pozornost

Příběh Agáty Hanychové a jejího manžela Miroslava Dopity vzbudil značný rozruch v médiích i mezi veřejností. Jejich manželství se stalo terčem zvýšeného zájmu a spekulací. Mnozí se ptají, zda je jejich svazek opravdu tak šťastný, jak se na veřejnosti tváří.

Zdroj: Ahaonline.cz